Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

AMOUN

Well-Known Member
Местя един магазин / wordpres и тема Emporium/ и ми дава:

Код:
[16-Jan-2014 07:44:30 UTC] PHP Fatal error:  Cannot redeclare register_new_user() in /home/HOSTUSERNAME/public_html/DIREKTORIQ/wp-content/themes/Emporium/library/includes/registration.php on line 104
Ето и редове 104, 105, 106:
Код:
function register_new_user($user_login, $user_email) {
	global $wpdb,$General;
	$errors = new WP_Error();

Два дена се мъча да намеря проблема и нещо се разминаваме :) .
някакви идеи къде да го търся?
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Здравейте,
проблема идва от това, че има функция със същото име, което e забранено.
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Здравейте,
проблема идва от това, че има функция със същото име, което e забранено.


Не те разбрах, къде и защо я има и как преди 3 дни я нямаше. а сега се е появила, от ъпдейт на WP или от какво може да е станало?
 
От: От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Не те разбрах, къде и защо я има и как преди 3 дни я нямаше. а сега се е появила, от ъпдейт на WP или от какво може да е станало?

Здравей,
можеш да претърсиш файла за подобно име на функцията. Освен това, ако този файл наследява друг файл, провери дали там не е декларирана вече.
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Проблема си остава нерешен и все още се нуждая от помощ.
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Местя = Правя промени. Дори и смяната на физическото местоположение на даден скрипт може да доведе до спирането му. Разбирай различна версия на php, .htaccess файл едно ниво в по-горна директория, пропуснат файл при преместването........ Гледам, че колегата от vpsbg усилено се натиска да ти реши проблема. Ще изчакаме да видим какво ще е развитието и после ако искаш прати данни за достъп.
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Запази за всеки случай тоя файл Emporium/library/includes/registration.php и го замести с оригиналният от темата, или пробвай с чиста тема (същата, немодифицирана), за да премахнеш съмнението да е от нея, след което може да се насочиш към плъгини или ядро.
П.П. махни htaccess файла и рефрешни също за проба..
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Виж как се казва файла, в който се намира тази функция и виж къде се инклудва и дали не се инклудва два пъти. Направи инклудите да са include_once или require_once. Както е казал колегата по горе, тази грешка означава, че се опитваш да заредиш две функции и с едно име, а това може да се получи и като инклуднеш един файл два пъти.
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Здравей,
да не е объркана версията на ВП за която е тази тема ? Гледам, че е платена не предлагат ли съпорт ?
Същата функция е дефинирана и във wp-login.php, който мисля, че се инклудва навсякъде. Според мен има някакъв проблем с темата.
Поздрави.
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Благодаря ви, помогнаха ми и открихме проблема, по-късно ще го опиша за да може ако друг се сблъска с него да му е лесно.
 
От: Не мога да разбера откъде идва грешката в сайта.

Благодаря ви, помогнаха ми и открихме проблема, по-късно ще го опиша за да може ако друг се сблъска с него да му е лесно.
И аз имах подобен проблем преди малко.Решението беше много просто.
Първо разреших от Админ панела опцията да може всеки да се регистрира.
После промених във файла името на функцията в моя случай сложих една "2" и всичко тръгна.
Успех :)
 

Горе