Новия стар президент на САЩ

stoineff

Well-Known Member
Всички знаете кой е новия президент на САЩ. Предполагам повечето знаят и политиката, която следва. Какво очаквате да се случи в Европа и България. Ясно е, че президента на САЩ влияе върху цялата световна политика.

Капиталовият пазар в САЩ отбеляза спад в сряда, след като победата на президента Барак Обама очертава тежка битка с републиканците около растящата „фискална пропаст”, предаде АФП. С отварянето на борсите индексът „Дау Джонс индъстриъл” падна с 118.58 пункта до 13,127.10. Индексът „S&P 500” се понижи с 13.99 пункта до 1,414.40, а „Насдак” с 38.50 пункта до 2,973.42.
 
От: Новия стар президент на САЩ

Добра е статията. За инвестициите в злато обаче имам предразсъдъци. Считам златото за константата. Т. е ако се инвестира в злата не печелиш нищо. Просто парите ти не се обазценяват. Това обаче е кота 0. Не ставаш нито по - богат нито по - беден.
 
От: Новия стар президент на САЩ

Най ме кефи, когато Вискяра се прави на ерудит по всяка тема, направо кърти мивки:) Чак се чудя как толкова време е бил в запас, а не е станал управник, а защо не и замеделски министър... Направо кухата ми кратуна не го побира това..:)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Новия стар президент на САЩ

Най ме кефи, когато Вискяра се прави на ерудит по всяка тема, направо кърти мивки:) Чак се чудя как толкова време е бил в запас, а не е станал управник, а защо не и замеделски министър... Направо кухата ми кратуна не го побира това..:)
Аз съм красив човек.
А скромността краси човека.
Демек, излиза, че съм скромен. :shock:

waldes, ша та намраза, че искаш да ма прайш министър - костюм, вратовръзка, млади секретарки, шафиор с лимузина, тежки приказки, старо уиски... И ша ма карат да ям фафли! :(
А да къртиш мифки е гадна работа . Много прашуляк, па и може се порежеш у фаянсо.
 
От: Новия стар президент на САЩ

Американците избираха между голямо и малко зло. Логично избраха малкото. Напоследък нямат късмет откъм управници. Буш би двама от най-добрите кандидати на демократическата партия, а като му свършиха мандатите се появи Обама, който спечели главно, защото е почти черен. Това наклони везните. Като цяло положението е такова, че няма особено значение кой е президент. Двете партии са навързани като свински черва и едната няма как да направи нещо без благословията на другата. А най-грозното при тази кампания бяха гигантските размери на черния пиар. Обама няма задръжки в тая сфера, но за щастие ще е с вързани ръце и по време на втория мандат, защото републиканците взеха Конгреса. Да му мислим ние на нашите избори догодина.
 
От: Новия стар президент на САЩ

Аз съм красив човек.
А скромността краси човека.
Демек, излиза, че съм скромен. :shock:

waldes, ша та намраза, че искаш да ма прайш министър - костюм, вратовръзка, млади секретарки, шафиор с лимузина, тежки приказки, старо уиски... И ша ма карат да ям фафли! :(
А да къртиш мифки е гадна работа . Много прашуляк, па и може се порежеш у фаянсо.
След като ти прочетох софльорката дублика, ще се наложи да те downgrade-на до зам-министър. Определено ти липсва дедуктивна мисъл или по-вероятно - пребозал си с кисели домати:)
 
От: Новия стар президент на САЩ

533745_435078479887560_1607843818_n.jpg
 
От: Новия стар президент на САЩ

Чак се чудя как толкова време е бил в запас, а не е станал управник, а защо не и замеделски министър...

Защото за да станеш политик, особено в областта на земеделието, трябва да подкрепяш антипазарните закони. Множеството невежи земеделци си искат субсидиите, искат държавата да им гарантира минимални цени и т.н. и ще гласуват за тези политици, които им предлагат тези антипазарни безумия.
 

Горе