Нормално ли е според вас това :?

fena01

Active Member
Значи сутринта попаднах на 1 много интересна новина в нета.
http://svejo.net/story/local-news/830120-policiqta-ni-raboti-strahotno-nqma-shto-flash-bg
Можете да я видите тук,тъкмо ако някой има желание да ми даде и глас ще бъде страхотно.Полицаи пускат шофиор с 2.42 промила алкохол в кръвта,според мен това не е норамално.Кажете вие.
 
От: Нормално ли е според вас това :?

Нищо ново под слънцето.Бил съм свидетел как очевадно пиян го пускат срещу 120лева подкуп(толкова имаше в джоба дарителя).Имам само една питанка-не ми се връзва полицаите да са ползвали дрегера и след това да са го пуснали,защото дрегерите имат записващо устройство и при евентуална отчетена норма над допустимото ,същите трябва да представят и съответния акт в отчета си за смяната.В противен случай ще последва глоба.Подкупи се взимат обикновено преди''духането'' на дрегера за да се избегне точно тази''подробност''.
 
От: Нормално ли е според вас това :?

Ами в това да са взели парички нама нищо чудно,но да му се незнае тя хора немислят с главите си :? Ако този почерпен шофьор удари някой ,какво става тогава?Парите по ли са важни от човешкото здраве/живот?
 
От: Нормално ли е според вас това :?

Приятел поинтересувай се какъв тип хора стават полицаи,военни и ще си отговориш на въпросите сам с лекота.
 
От: Нормално ли е според вас това :?

ами знам ли ги какви ги взимат,ама щом взимат поткупи и тн,значи неим достигат на хората парите :Х,и кой пак излиза,че е основата на всичко,нашата мила държавица и нашето "добро" управление :)
 
От: Нормално ли е според вас това :?

Fena на колко години си.Просто питам информативно.
 
От: Нормално ли е според вас това :?

Ами в това да са взели парички нама нищо чудно,но да му се незнае тя хора немислят с главите си :? Ако този почерпен шофьор удари някой ,какво става тогава?Парите по ли са важни от човешкото здраве/живот?

Отговор на това какво се случва после може да намериш в решението по случая Максим Ставийски
 

Горе