Носталгия

mazoku

Member
Много много отдавна, когато флаша още беше жив и МочиМедия бяха добър източник на пари направих тази игра:

https://www.kongregate.com/games/rirara/quarkstar-mission

Някой да му се играе?

Едит: Много хора тогава се оплакаха, че е трудна (и все пак играчите не бяха такива ретарди като сега), за това има и лесна версия:
https://www.kongregate.com/games/rirara/quarkstar-mission-zero
 
Имам голям сантимент към флаш игрите, определено ще я разбъкам с интерес :))
Отиде си тази ера. Сега са популярни тези за мобилни телефони, но масово са копирани от популярни флаш игри. Няма ги вече новите идеи. Рядко излиза нещо което да ти грабне окото. И да не е направено така, че да изисква постоянна активност.
 
Ами тази игра горе е лично моята любима. Втората игра която направих - още не знаех добре ActionScript и флаш. За съжаление хората играят прости пъзлели, балончета и др, всичко различно от пъзел получаваше много малко внимание. Трудната версия специално само един кореец успя да мине всички мисии. Първата мисия под 50 човека успяха да минат. Предполагам тогава реших да се специализирам на бъбълшутъри и пасианси.
 
Минах първите 2 мисии ще се пробвам да мина и следващите. Ще видим какво ще се случи.
 
Хубави времена бяха. Спомням си много беше нашумял един сайт тогава Mini Clip май се казваше, с един оранжев надпис още си го спомням. Флаш игрички и флаш клипчета...
А иначе ми липсват mIRC и Hit.bg . Ейй кво зарибяване ставаше в irc тцтц
 
Флаш добре че умря, ако някой иска да влезне в новия хтмл5 бизнес, можете да пробвате едно наше софтуерче с което можете да експортвате от юнити в хтмл5
Ако някой има интерес, ще му дам линк на лс
 
Да ама съква тва, ако някой иска да прави инстант игри за месинджър на фб - нашето софтуерче направо ти билдва всичко и пускаш. Това е нов маркет, днес го пускат за всички.
С нашия туул става за 5 мин цялата работа. Лиценза за инди-та е 3000$ на година с клауд билд. Ако някой има интерес да ми пише на лично, ще му пратя да види една игра, дето се играе в момента доста.
 

Горе