Нужда от идеи за ежедневен доход

AseasRoa

Well-Known Member
Още един глас за криптото, макар че не е точно вариант с моментни резултати. С дейтрейдинг, ама не хамалската три процента дневно са възможни(проверено). Въпроса е, че ще ти трябват няколко месеца...
За няколко месеца най-много да му опада косата от стрес. Три процента дневно може да са възможни за ден, два, три... но какво правим когато един хубав ден цената тръгне надолу и започне да прави минус три, минус пет, минус десет процента?

deffnews

Active Member
И що му омазвате темата на човека? Нещо като буфер ли го използвате в момента..в предвид жасаниците ви в съседните ДНЕС теми..
Ти си в това число бе драги. Вие сте една пасмина форумни критърси тука, които спиране нямате. Сега като ви обръщам отново внимание ще се спрете поне временно (убеден съм).

madgooglebot

Well-Known Member
Мисля, че имаш нужда от специализирана помощ.. Тук обаче няма да я намериш, гаранция :)

Бачкай си там в общината тихичко и не се занимавай с неща от които и грам не отбираш ;)

diw4k

New Member
За няколко месеца най-много да му опада косата от стрес. Три процента дневно може да са възможни за ден, два, три... но какво правим когато един хубав ден цената тръгне надолу и започне да прави минус три, минус пет, минус десет процента?
И аз така ги виждам нещата .Чист хазарт

white_pawn

Well-Known Member
Да, прав си. Когато пазара върви нагоре е много по лесно. Ако се наложи спираш и изчакваш или пък се радваш, че ще купуваш на ниско. Но тогава малко излизаме от графата "ежедневен".

Alex97

Member
В момента с какво се занимаваш? Питам не за да открадна идеята а за да преценя дали моето предложение е подходящо. Става въпрос за крипто ботове. Това са ботове, които трейдват крипто по зададени критерии по същият начин, по който се трейдва и ръчно, с два - три бонуса - 1) без емоция - бота си изпълнява заданието точно за разлика от чоек, който влага емоции и е склонен да наруши стратегията в определен момент. Дори и професионалните брокери са емоционални на моменти, докато бота не е. 2) работи 24/7 за разлика от човека 3) не мрънка, за разлика от служители или партньори, инвеститори или каквото е там...

Моите резултати са 10% на месец профит. Бота струва $90 на месец и за да има смисъл се почва с $2000. Ако направиш 10% това са 200 - 100 за бота и сто за теб грубо.

Риска е минимален, клонящ към 0 само ако вярваш в крито пазара.

Нека да обясня.

Примерно ако вярваш в бикойн и че цената му в дългосрочен план ще се вдигне имаш две опции - купуваш и чакаш или трейдваш с бот. Бота купува крипто и продава когато цената се вдигне, като в него е заложено какава печалба да гони и толерантност към срив на цената. Примерно биткойна беше $60 000 и моя бот можеше да поеме 40% сспад в цената което е 36 000. В този диапазон до 36 000 бота прави сделки с печалба. Когато цената падна под 36 000 бота заспа и чака да се вдигне цената. Това отне 2 месеца грубо и сега бота си работи пак. Риска е цената да падне повече от заложеното в бота при което той заспива и чака. Ако вярваш по принцип в криптото това няма да те притесни а ще те радва дори. АКо не вярваш по-добре не купувай и не трейдвай било с бот или ръчно.

Още нещо. На бота му е заложен % печалба, която гони на всяка сделка и е програмиран за 10% на месец. Тоест ако сега биткойна е 47 000 а след един месец е 60 000 с бота ще си спечелил 10% от сумата която трейдваш при повишение на цената на биткойна с 27% - това е така, за да може пък да се заложи да поеме и спад в цената. Тоест при добри настройки това си е машина за пари с риск = на вероятността избрания крипто да се срине окончателно. Аз не вярвам, че биткойна има някакво приложение, за мен той няма реална стойност, ама и златото няма кой знае каква стойност - е бужюта, украси, приможение в техниката ще кажете ама това си е ала бала.... Ако ви подаря кюлче едва ли ще го ползвате за нещо освен за спекула както и ако ви подавя биткойн. :)

webstil

Well-Known Member
Не знам какво е p2p lending, но ако имаш 600 К може да напарвиш доста по-умни и доходоносни неща с тях :D

Горе