Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Blinky

Owner
Здравейте, абе попаднах на нещо много практично, поне според мен. :

http://slidenjoy.com/en/

Няма реф. линк, просто, тия искат депозит, за да си от първите получили такъв продукт, след като го изкарат и не е много сигурно кога и дали ще успеят. Та дали случайно няма някой вече засякъл такова подобно в някой сайт. Изглежда ми доста добро. ;)

Ако някой има инфо, да се обажда.
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Интересно. Приложения основно в гейминг индустрията, босовата търговия и архитектурата (чертане).

Имат ли Indiegogo или kickstarter кампании?
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Харесва ми :) Но колко ли ще тежи хаха
 
Няма, има заявки и силна реклама във фейса. Наскоро ми попадна и реших да видя какво му е якото, защото в момента съм на два монитора, но десктоп. И видях, че това наистина е много добро. Хем не е огромно, хем си е достатъчно, за не само гейминг и изброените от теб - маркетинг, кодиране и всичко такова свързано с нашите неща във форума. ;) А и докато работиш може да ти върви на единия преспокойно някакво филмче. :)

Някой да е засичал нещо такова на пазара. Верно, че пишат, че сега ще излиза и т.н., ама все пак. На мен ми заприлича на нещо, което го е имало, но не го е било, та сега го пробват пак. :)

@V.Andreev, с това лаптопа става стационарен, забравяш за ходене с него. Но май пише колко тежи - Light: 1 Kilogram
 
Много тарикатско изглежда, идеално ще стой на макбука, и не е приложимо само за игри. Ще следя с интерес темата.
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Дайте една снимка, че през мобилния нет тоя сайт ще зареди някъде към 4-5 часа сутринта.
 
Re: От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Дайте една снимка, че през мобилния нет тоя сайт ще зареди някъде към 4-5 часа сутринта.

Много видеа има и големи изображения, пък иначе риспонсив, аххаха. Ето ти една снимка:

maxresdefault.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Лаптопа ще тежи колкото тухла четворка, това ще се дължи както на големия брой дисплей, така и на батерията която за да ги захрани трябва да е поне 5 кила, иначе като идея е добре, но на практика тенологийте трябва да напреднат още малко според мен.
Това трябва да са супер тънки и леки дисплей + тънка, лека и мощна батерия и соларен панел примерно.

Докато всичко това се случи обаче ще изобретят холограмните дисплей може би[emoji12]
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

пълен ташак, три пъти ще го отвориш и ще ти остане в ръцете, абсолютно безумие, което виси на собственото си тегло...
 
Re: От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

пълен ташак, три пъти ще го отвориш и ще ти остане в ръцете, абсолютно безумие, което виси на собственото си тегло...

Ее, надявам се гаранцията му да покрива такива неща. Мен ми изглежда стабилно, а и много практично, честно казано. Поне в моя случай. :)
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Каква гаранция на това в България?!?
Никъде не са написали по каква технология са направени дисплеите. Единствено е упоменато, че са fullHD, което...вече не е кой знае какво (но пък от друга страна поддръжката на +2 екрана с висока резолюция едва ли ще са по възможностите на всички модели лаптопи на пазара).
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

@Blinky глупости приказваш :). Веднага ще кажат - неправилно използване, гаранцията не важи.

Иначе тази глупост не я разбирам, ако искаш повече монитори има достатъчно хардуер за това в момента на пазара.
Това ще смуче батерия като за световно, освен това ще тежи с други думи идеята за преносимост отива по дяволите.
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Красиво, хубаво видео.. ама не практично.
Ще хаби батерия, тежи и отделно цената му е още един приличен лаптоп - почти 500 евро за най-ниското като клас, най-високото е безумните 1200 евра !
 
От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Те за тва са измислили подпрозорците на браузърите.Ако вършиш 3 различни неща отваряш 3 подпрозореца на браузъра и тва е,за какво са ти 3 монитора? :lol:
 
Re: От: Някой да е засичал някъде такова нещо - троен дисплей за лаптоп

Красиво, хубаво видео.. ама не практично.
Ще хаби батерия, тежи и отделно цената му е още един приличен лаптоп - почти 500 евро за най-ниското като клас, най-високото е безумните 1200 евра !

Ee, ако е над 500 евро не си заслужава. Над 300 евро няма смисъл определено. :)
 

Горе