Някой да си търси PS3

От: Някой да си търси PS3

Ако дадеш и цена може би ще има и интерес
 
От: Някой да си търси PS3

Пфу не очаквах такъв интерес за това го написах на 2 на 3...

PS3 с 500Гб хард диск
1 безжицен контролер
2 муув контролера
1 навигейшън контролер
1 камера
Всички кабели и кутии

Към него има и 10 игри
Fifa 10
Fifa 11
Overlord II
Skyrim
Rage Anarchy edition
Journe Collector's Edition
Havy Rain movie edition
Gran Turismo 5 Academy Edition
sports champions
start disk

Подаръци - стойка за камера, пистолет, ключ за захранване.
На около 2 години е.
Цената мисля 500, но при интерес може да се договорим.

Иначе ми се ще всичко комплект да го дам.
 
От: Някой да си търси PS3

Гаранцията е изтекла и не е хаквана. То на хакнатите конзоли се губи удоволствието от мултиплеърите и екстрите на PSN
 
От: Някой да си търси PS3

Малко оффтопик: Някой знае ли каква е разликата между хакнията и не хакнатия Playstation?
Защото гледам, че има разни в продавалник/базар.бг за по 400лв с гаранция уж?
И в тези хакнатите има всякви нови игри.. може да се спестят сумати пари..

И каква е разликата между

FAT
Slim
Super slim

Има ли значени какво точно ще е PS3-то ? имат ли някви характеристики..?
 
От: Някой да си търси PS3

Мисля че вече може да се играе с хакнати конзоли в мултиплейър, но не съм на 100 про сигурен. За Хбокс 360 можеш да играеш с хакната конзола в мрежа със сигурност! Разликата между хакнат и не хакнат, чисто технически НЯМА. Гаранцията вероятно е от човека, който ти я е хакнал. Има няколко такива, които разполагат със собствени сервизи/магазини и дават по няколко месеца гаранция, ако нещо се случи след хакването. Не си заслужава обаче, закупуването на ПС3-ка вече за повече от 200 лева, предвид факта, че за 700 можеш да си вземеш пс4, която е много добра конзола и тепърва ще излизат игри за нея. Например ФИФа 15 за ПС4 е коренно различна игра от ФИФА 15 за ПС3.. на първата все едно гледаш мач от Премиърлийг по Диемата... а за вторат ане ми се говори.
 
От: Някой да си търси PS3

С хакната конзола не знам да може да се използва в PSN. То не е и логично, защото първо хакнатите ги даунгрейдват, което води автоматично до невъзможност за връзка с мрежата, ако се прескочи това по някакъв начин. Още що се вържеш към мрежата засичат фирмуера и кейовете, като видят нещо нередно веднага бан.
За цената си прав PS3 в момента се продава не повече от 250лв (на толкова съм го оценил и аз). при условие, че има PS4.
 
От: От: Някой да си търси PS3

FAT
Slim
Super slim
Има ли значени какво точно ще е PS3-то ? имат ли някви характеристики..?

Всяка следваща е по-нов модел, по-малка, подобрена и по-защитена. Мисля, че само Super slim има възможност за, четене и на BlueRay дискове другите не.
 
От: Някой да си търси PS3

Аз сега видях PS4 в сравнение с PS3, и то направо си е бая огромна разликата. Като цяло се зарибих май по PS4.

A разликата в PS4 спрямо PS3, само в графиките ли е? Няма нищо друго като цяло?
 
От: Някой да си търси PS3

Сега разгледах Playstation 4, и разбрах, че трябва да си плащаш по 30 лева за 90 дни или 100 лева за 1 година, за да играеш Multiplayer
Така ли е? Или се бъркам?
 
От: Някой да си търси PS3

Така е. Връзва ти се 100 лева на година, но получаваш някакви бонуси - безплатни игри и т.н. Техническите характеристики са много по-добри, освен това тепърва ще видим "пълната мощност" на конзолата, предвид новите заглавия, които ще излизат тази и следващата година.
 
От: Някой да си търси PS3

Още не е в пълния си блясък PS4, но е много напред по параметри. Поддържа 4к видео, има 8 ядрен процесор AMD jaguar. последно поколение рам и т.н. За онлайн плея трябва да се закупува +, което автоматично дава правото и за изтеглянето на няколко топ игри безплатно или с големи отстъпки, както и други по-непопулярни.
Могат да се шерват игри, както и дисплея .. но май още не поддържа видео възпроизвеждане, браузари и апликейшани..
 
От: Някой да си търси PS3

@monefff разбира се, че имат характеристики. Всяко следваща конзола е по-скопоне от предходната ;). Да харчи по малко ток, но винаги спестявят по нещо. Най-доброто е PS3 Flat(най първият модел) освен всички хардуерни ексри поддържа игри за PS2. Не че някой ги играе вече де, но по онова време имаше значение.

@monefff не е само графика. Начин на игра също - вкарва се нов бутон към джойстика. Но така или иначе с толкова малко заглавие PS3 все още е на върха.

Не разбирам само защо се сравнява хардуера на PS3 с този на PS4. Винаги всяко следващо поколение е по як. Само че този път сони го начухака на всички, защото PS3 игрите не вървят на новата конзола.
 
От: От: Някой да си търси PS3

Така е. Връзва ти се 100 лева на година, но получаваш някакви бонуси - безплатни игри и т.н. Техническите характеристики са много по-добри, освен това тепърва ще видим "пълната мощност" на конзолата, предвид новите заглавия, които ще излизат тази и следващата година.
Ебасимо, значи не е мн изгодно да се взима сега PS4. Всяка година ли излиза нов Playstation ?

Още не е в пълния си блясък PS4, но е много напред по параметри. Поддържа 4к видео, има 8 ядрен процесор AMD jaguar. последно поколение рам и т.н. За онлайн плея трябва да се закупува +, което автоматично дава правото и за изтеглянето на няколко топ игри безплатно или с големи отстъпки, както и други по-непопулярни.
Могат да се шерват игри, както и дисплея .. но май още не поддържа видео възпроизвеждане, браузари и апликейшани..
Интересно.. Аз намерих 1 оферта доста зарибена: http://olx.bg/playstation-4-ps4-igra-2-dzhoystika-gta-fifa-15-absolyutno-chisto-novi-i63140220
И за това питам,обаче това с тези пари за интернет са големи хитреци..

@monefff разбира се, че имат характеристики. Всяко следваща конзола е по-скопоне от предходната ;). Да харчи по малко ток, но винаги спестявят по нещо. Най-доброто е PS3 Flat(най първият модел) освен всички хардуерни ексри поддържа игри за PS2. Не че някой ги играе вече де, но по онова време имаше значение.

@monefff не е само графика. Начин на игра също - вкарва се нов бутон към джойстика. Но така или иначе с толкова малко заглавие PS3 все още е на върха.

Не разбирам само защо се сравнява хардуера на PS3 с този на PS4. Винаги всяко следващо поколение е по як. Само че този път сони го начухака на всички, защото PS3 игрите не вървят на новата конзола.
ТО като гледам няма много игри за PS4, или поне тези, които са излезнали са доста скъпички.. И ако имаш игри от PS3 Не вървят на PS4 ? тва е голяма простотия..
 
От: Някой да си търси PS3

Не... нова конзола излиза на 4-5-6 години. Игрите горе-долу са на едни цени и с течение на времето им падат до неузнаваемост. Например ФИФА 15 сега струва 120 лева, а по същото време догодина, ще бъде за 30-40 и причините са разбираеми.
 
От: Някой да си търси PS3

@monefff ако под нова конзола имаш предвид модификация не точно. По скоро около 2 години, но разликата не е кой знае каква. Примерно при тройката разкара card reader-а, 2xUSB входа, чипът за поддръжка на PS2 игри... използваха по-новият модел чипове(да кажем 16nano, вместо досегашните 18nano) и стана Slim :D.

За игрите свиквай - конзолите са скъпо удоволствие. Разбира се на повече цените им падат до 6-10 месеца, защото излизат Platinum/Essentials/etc издания.
Простотия не простотия това е новата политика на Sony.
 
От: Някой да си търси PS3

Явно се е видяло, че са бая скъпички тея Playstation-и за игра и т.н.
А какво ще кажете за Xbox тогава? Не е ли еднакво? :D
 

Горе