Някой знае ли какво е това?

ivslev

Member
Здравейте имам следния проблем. В картата с която пазарувам в интернет имаш известна сума ( не много голяма) пари. В неделя след направена от мен поръчка се оказа че в картата няма пари. Проверих в банката какво става. От там ми дадоха извлечение на което е записано DISCOUNTS/08000xxxxxxxx . Някой има ли представа какво е това. Сумата която е платена е същата която липсва. От банката не знаят за какво иде реч. Извършено е плащане и това е.
 
От: Някой знае ли какво е това?

Не може да не могат да ти кажат към коя банка и сметка са наредени парите.
 
От: Някой знае ли какво е това?

Не може да не могат да ти кажат към коя банка и сметка са наредени парите.
Това било покупка. Даже и сумата в паунди ми казаха. Търсих в нета има някакви карти за отстъпки.
 
От: Някой знае ли какво е това?

След заплаха за съд и няколко гневи мейла на български ми върнаха парите.


Refund request confirmed.

Dear Iovcho,
We would like to inform you that a refund valued at 16.95 has been issued to you.
Your refund will be credited back into the same account that payment was taken from.
Please be aware that it takes 5-10 working days for your bank to process the refund to your card. If you require further information we advise you to check your banks terms and conditions on how long the refund process may take.
Once we are notified that your bank has accepted this refund we will email you with confirmation.
All the Best,
The Great British Discounts Customer Service Programme
 

Горе