Някой знае ли хубави директории на английски?

dekemvri

Well-Known Member
Здравейте,

Някой знае ли директории на английски в които да регистрирам безплатно 1 англоезичен сайт на забавна тематика. Тук има доста такива примери, но от 100 регистрации, само 1-2 го одобряват, а другите се мотаят.
В общи линии ми трябват директории, които бързо да одобряват новите сайтове. Благодаря предварително :)
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

На запад искат пари за бързо одобряване, не става като тука.
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

мойта :) моментално одобряване
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

Супер, ето такива директории търся - с моментално одобряване. Ако може и без реципрочен линк :)
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

Супер, ето такива директории търся - с моментално одобряване :)

май в раздела директории бях пуснал един списък ~4500 директории бяха ама требе да имаш мноооооооого търпение :) или някой пакистанец :D
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

Ами аз намерих списък с 2Х100.. и нямаше никакъв смисъл да се занимавам...
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

? защо да няма
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

Ами не ме одобриха, като за безплатна регистрация.. не дават никакви гаранции :)
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

Ами не ме одобриха, като за безплатна регистрация.. не дават никакви гаранции :)

е ама все пак е безплатно
 
От: От: Някой знае ли хубави директории на английски?

е ама все пак е безплатно

Аз съм на същото мнение. Безплатното е тъпо. Дайте там 100-тина $-ра за добри беклинкове, минимална инвестиция, па ако ползвате адсенс ще си избиете парите..
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

Мерси много. Ще ги тествам още тази вечер :)
 
От: Някой знае ли хубави директории на английски?

3 приети вече в същия ден, при положение, че в масата директории бавят месеци... Евала за списъка, имаш репутация от мен.


П.С. Не знам съвпадение или не, ама в англоезична адска ниша с 14 милиона сайта дръпнах с три места нагоре след събмишъните... Вече съм на първа страница :D
 

Горе