Някой иска ли да му добавям контент

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Имате застоял сайт или блог? Няма кой да добавя съдържание в него? Аз мога да свърша тази работа! Пишете ми, за да се разберем за подробности около цената. Може да е както copy/paste така и авторски текст, но за втория се изисква повече време и по-добро възнаграждение!

Авторски текст мога да пиша на следните теми:

-Компютри: софтуер, Интернет, хардуер, IT новини, уеб програмиране и уеб сайт промотиране, афилиейт, онлайн маркетинг и др.
-Спорт и фитнес (към фитнеса може да добавите правилно хранене, диети, отслабване и т.н.)
-Авто/Мото
-Мобилни телефони, комуникация и мрежи

Също така предлагам преводи от:

-български-английски
-английски-български
-руски-български
-немски-български
 
Последно редактирано:
Драсни някой ред в скайп на zzzapyr да се разберем, скоро време ще имам нужда от няколко автора и да видим дали ще се договорим :)
 
На какви теми можеш да пишеш авторски неща? Ако искаш прати на лично и цени за авторски материали. Интересува ме и кога плащам материала? Предварително или ако ми хареса?
Благодаря.
 
На един човек добавям игри в сайта, но той не е кандидатствал по тази обява (досега не се е оплакал, де) :)
 
От: Някой иска ли да му добавям контент

пишете и на мен! цена за превод bg-eng
 
От: Някой иска ли да му добавям контент

Fozzy искам да обсъдим с теб предложението ти. Моя сайт е личен, пиша разни публикаций за италианска музика, история, мода и т.н... На 1 април заминавам извън България и няма да мога да пиша публикаций, но пък искам сайтчето да работи и да се развива. Мога да ти заплащам по банкова сметка или по WU. Ще очаквам да се свържиш с мен в скайп asdqwertyasd2
 
От: Някой иска ли да му добавям контент

пиши ми в скайп да видим какво ще излезе
 

Горе