Някой Wordpress гуру?

pa_lta

Well-Known Member
Търси се някой навътре в материята за идеи по оптимизирането - не толкова SEO, на еди сайт що се отнася до самия вордпрес- плъгини, малко кода да се провери, идеи за визията, да предложи по оптимална тема и т.н.
Пускам питането тук, а не във Freelance раздела, защото не съм сигурен дали ще се стигне до промени по сайта, от гледна точка на многото страници, горе долу доброто позициониране към момента и т.н. Ако одобря идеите и се разберем за заплащането съм склонен и да платя за съответната услуга!
Пиша темата, защото колегите, с които съм обсъждал подобни неща или са безследно изчезнали /не отговарят по скайп.../, а други нямат време и още ред филми!
Та с две думи - отзовете се моля.
Благодаря предварително.
 
Последно редактирано:
От: Някой Wordpress гуру?

Нормално да е тишина, я по-добре реши какво искаш да се променя и преправя пък тогава пусни оферта.
 
От: Някой Wordpress гуру?

Ето ти списък с плъгини, които може да си инсталираш: AuthorSure, Quick Cache, Simple Social Buttons, Google XML Sitemaps.
 
От: Някой Wordpress гуру?

Нормално да е тишина, я по-добре реши какво искаш да се променя и преправя пък тогава пусни оферта.

Точно там е проблема - както съм писал по-горе, имам нужда от съвети за по-добрата функционалност и визия на сайта! И някой който да ги приложи срещу заплащане :)
 
От: Някой Wordpress гуру?

Ето ти списък с плъгини, които може да си инсталираш: AuthorSure, Quick Cache, Simple Social Buttons, Google XML Sitemaps.
Благодаря ти, но половината ги имам/или техни аналози/, а другите няма да ми свършат работа! Но ще ми трябва повече съдействие от само препоръчването на плъгини, мерси все пак.
 
От: Някой Wordpress гуру?

Аз ти писах на лично, че според мен е добре да се подмени изцяло темплейта на сайта - сегашният е доста ала 90-те. Относно плъгините, зависи какво ти трябва. Можеш да минеш и без кеширащ плъгин, при положение, че сайтът е фирмен и едва ли прави много посещения. Като цяло, ако съм аз, ще сложа един изчистен бизнес темплейт с едно идейно лого/хедър и вече съдържанието може да си остане същото и само да се стилизира малко по-приветливо да е. Вече SEO, ако търсиш по-добри позиции в гугъл, съвета ми е да намериш точно такъв специалист, който ще ти гарантира и даде желани резултати.
 
От: Някой Wordpress гуру?

Аз ти писах на лично, че според мен е добре да се подмени изцяло темплейта на сайта - сегашният е доста ала 90-те. Относно плъгините, зависи какво ти трябва. Можеш да минеш и без кеширащ плъгин, при положение, че сайтът е фирмен и едва ли прави много посещения. Като цяло, ако съм аз, ще сложа един изчистен бизнес темплейт с едно идейно лого/хедър и вече съдържанието може да си остане същото и само да се стилизира малко по-приветливо да е. Вече SEO, ако търсиш по-добри позиции в гугъл, съвета ми е да намериш точно такъв специалист, който ще ти гарантира и даде желани резултати.
Благодаря за желанието ти да се ангажираш с проекта! За сега си ми фаворит при почти липса на конкуренция!

Blinkу и Торбалане, благодаря ви и на вас за желанието да помогнете безкористно, за идеите и съветите, които ми дадохте, но за съжаление съм много бос с WordPress-a и ще ми е нужно повече от това!
Последно повикване и пускам кепенците на темата!
 
Ама дай да помагаме. На някой тестови домейн, че да не ръчкаш live time. :) После се търка старата и се качва новата. Като се преправят и URL-тата, за да захапе всички линкове. Тества се и си готов. Най-много бачкане има при интеграцията на контента в новата тема. Но няма как, винаги е така. Настройките са си там и само се включвам и извикват так, където ги искаш. В интерес на истината всяка премиум тема идва с настроени уиджити, елементи и страници. Отдели една седмица за това. ;)
 
От: Някой Wordpress гуру?

Еййй, само не казвай, че става дума за онази антика?
Ай дано като вляза другия път да не е в стил 90-те:|
 
От: Re: Някой Wordpress гуру?

Ама дай да помагаме. На някой тестови домейн, че да не ръчкаш live time. :) После се търка старата и се качва новата. Като се преправят и URL-тата, за да захапе всички линкове. Тества се и си готов. Най-много бачкане има при интеграцията на контента в новата тема. Но няма как, винаги е така. Настройките са си там и само се включвам и извикват так, където ги искаш. В интерес на истината всяка премиум тема идва с настроени уиджити, елементи и страници. Отдели една седмица за това. ;)
Общо взето същото ти казах на лични :)
Ми, като не ти харесва, вземи да го накиприш, де!8) Хайде малко съзидателност и градивност да покажеш :evil: Аааа!:p
Ако ти се чака мога да ти ударя едно рамо.
Качи едно голо WP на поддомейн и ще ти го накипря.
 
Еййй, само не казвай, че става дума за онази антика?
Ай дано като вляза другия път да не е в стил 90-те:|
Няма, няма. Като гледам на къде е отправил поглед, ще е нещо много велико. :) Остава да отдели време и малко средства, за да стане. Но вярвам, че следващия път ще е така. ;) Определено има идеи и определено ще е топ сайт в нишата си. ;)
 
От: Някой Wordpress гуру?

Няма, няма. Като гледам на къде е отправил поглед, ще е нещо много велико. :) Остава да отдели време и малко средства, за да стане. Но вярвам, че следващия път ще е така. ;) Определено има идеи и определено ще е топ сайт в нишата си. ;)
Благодаря за повдигането на самочувствието!!!:wink: Те и сега от Пиеро казват, че е един от най -добрите що се отнася до външната реклама! :oops:
Но смятам да го направя - най-добрия и като визия!
 
Re: От: Някой Wordpress гуру?

Благодаря за повдигането на самочувствието!!!:wink: Те и сега от Пиеро казват, че е един от най -добрите що се отнася до външната реклама! :oops:
Но смятам да го направя - най-добрия и като визия!
Да, няма начин. Иначе гледам, че от година-две и Пиеро са с нов дизайн - flat. :) Няма лошо. Даже повече ми допада от стария. А мобилната им версия още не им е пълна, защото липсват доста важни неща, които не са сложени там.

Вярвам, че не само ще си №1, но и ще успееш да привлечеш повече клиенти, гледайки ти сайта. ;)
 
От: Някой Wordpress гуру?

Като си направя ЕООД, ще му сложа едно АД в името , че да изглежда по-legit :lol::lol:
 
От: Някой Wordpress гуру?

Като си направя ЕООД, ще му сложа едно АД в името , че да изглежда по-legit :lol::lol:
Щом се занимава ЕООД-то ти с реклама=Advertising, що да не сложиш, че и на ЕТ може да праснеш:wink:
А иначе майтапа на страна, но когато комуникирам с някой и чул недочул цялото име, като звъни после по тел и търси Мултимедия [а де], усещам по тона и изказа, че аха да стане прав като ми говори :lol:
 
От: Някой Wordpress гуру?

Да, сигурно затова не си сложил Ads , ами точно АД, както и да е , смешно е просто
 

Горе