Продава се: Няколко поизоставени блогчета.

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Имам няколко блогчета за които не ми остава никакво време, въпреки че искам да ги развивам. За това реших да ги продам, за да влязат в полза на някой.


Предпочитам да ги продам в пакет всичките. Блоговете нямат приходи. Имат единични посещения на ден. Подходящи са за сателитки или за каране на някакъв еднократен ФБ трафик. Просто трябва периодично да им се пише ро някоя публикация, но нямам време за това, тъй като ми се събраха доста проекти, а и имам едно предложение за нова разработка, която ако започнем да развиваме ще ми отнема цялото време.

Цена на пакета: По договаряне.
Няма проблем да продам някой блог отделно, но предпочитам всичко на куп да стане.
Плащане: epay, paypal.

ПРОДАДЕНИ!
 
Последно редактирано:
От: Няколко поизоставени блогчета.

Възможен е и бартер за статии/линкове/реклама/страница по соц мрежи/ профил по соц. мрежи/сходен блог.
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Никой ли не ги иска? 30 лв за трите? Към втория блог давам и бонус група(не страница група) във фб на тема олимпийските игри в Рио де Жанейро.
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Пък. Никой ли не ползва сателитки вече?
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Ако някой ги плати днес ги давам да 25 лв. Ако не, утре пак ще са по 30. Сателитки не ви ли трябват?
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Явно никой ги не ще. Пишете колко давате за тях. Най-накрая ще взема да ги подаря.
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

20 лв ако ги вземете днес. Утре цената ще е пак 30
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Пиши на ЛС какво предлагаш. Ценаха е по договаряне.
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Колегата така и не ми писа с нищо конкретно. Навит съм за размяна за няколко статии на тема образование или футбол или пък за някоя мъничка фб страница на някоя от двете теми. Хайде не се стеснявайте.
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Един от блоговете е продаден. Останалите два се продават в пакет за 15 лв. Към първия давам и тематична ФБ група със 150 души.
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

15 лв за две супер блогчета. По 10 им е цената, ако ги купите поотделно.
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Никой ли не иска да прави трафик байт за олимпийските игри в РИО?
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Един от блоговете е продаден. Останалите два се продават в пакет за 15 лв. Към първия давам и тематична ФБ група със 150 души.

Пак да проблвам тези блогчета? Никой ли не ги иска?
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

10 лв за двата блога и фб група(не страница, група) за олимпиадата с 250 души в нея
 
От: Няколко поизоставени блогчета.

Блогчетата са платени и предадени на новия си собственик. Темата може да отиде в архива.

Ако излезе нещо пусна темичка :)
 

Горе