Онлайн магазин за хранителна добавка/и

Здравейте колеги!

Мога ли да ви помоля относно изисквания за продажба на хранителни добавки онлайн?
Имам дългогодишен опит в онлайн продажбите но не съм се занимавал с такива продукти.
Намерих доставчик и искам да пробвам но не съм наясно с изискванията.
Доставчикът ме увери, че имат лицензите и мога да си ги продавам спокойно но не знам колко е вярно това.

Много благодаря предварително за информацията.
Ще се радвам ако избегнем отговори от рода на "в гугъл има всичко","потърси в търсачката".
Направил съм го вече, но искам да се допитам до хора които имат опит с това.
Също така, да отбележа, че не питам дали ще е оборотно и тн.

Благодаря предварително!
 
Нямаш проблеми. Има доста фирми у нас, които са дистрибутори на западни такива занимаващи се с хранителни добавки. Условието е да имаш етикет на български и да се знае какво предлагаш, съответно, това че имат лицензите и всичко е окей при тях ти дава една идея повече сигурност. Вкрайна сметка ти си препродавач, не ги произвеждаш ти, а и още повече, хранителните добавки не се медицински изделия или медикаменти. Така, че споко! Най-малкото ако нещо те притеснява, може да провериш в сайтовете с партньорски програми, където може да печелиш от дистрибуция или афилиейт и ще видиш, че изисквания относно това няма. :)
 
Благодаря за отговора! Това, че се поглъща и е прахообразно вещество ме притенясваше. Все пак си мислих, че има някакви по-специални изисквания.
 
Производител съм на хранителни добавки, ако имаш интерес предлагаме афилейт програма или мога да предложа добри партньорски условия за препродажба.

Поздрави!
 

Горе