Продава се: Онлайн магазин

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте,
Продавам онлайн магазин за гейм периферия.

Защо продавам онлайн магазина?
Работя на дропшипинг, но нямам фирма и са доста малко хората, които имат желание да работят с мен без фирма. Партньора с които работя в момента няма почти нищо налично от над 10 поръчки имам 2 продажби, понеже винаги нещо го няма и ми писна да отказвам поръчки.

Продукти:
Има качени около 140 продукти, които не са точно с уникално описание(част от тях са), но са с подробно такова, някои имат видео, а други картинки с обяснения, всички са с подбрани ключови думи и заглавие.

Продуктите са популярни и ще ги намерите при всеки доставчик в България (мога да ви дам контакти на няколко).

Мога да Ви свържа и със сегашният ми доставчик, които предполагам ще е съгласен да работи с вас без фирма, НО комуникацията става бавно - вайбър, имейл, като ми трябва спешно му звъня в повечето случай не вдига, със сигурност Не го препоръчвам, но решението с кого да работите е ваше.

Магазина:
Системата е opencart Версия 2.0.3.1 с платена тема и превод - всичко ми излезе около 40-50$(без домейн, хост). Качвани са линкове тук там.. където съм преценил, че е добре да има. Заглавията и ключовите думи за продуктите съм ги задавал коректно както казах, всеки може да си провери каквото му трябва, накрая на темата ще дам линк към сайта.
Със сайта вървят и социалните страници (във фб 700 човека, а в туитър и г+ е слаба работа във футъра на сайта има линкове, ако искате да разгледате).

Печалба:
В системата има записани 10 поръчки за период от около три месеца и половина, сайта стартира в средата на декември месец, като реално имам 12 поръчки с тези по телефона. За съжаление има само 2 продажби, понеже всичко останало не е било налично при дропшипъра ми и се е налагало да откажа поръчките. Последната поръчка е от вчера, 2 мишки са поръчани, но отново ги няма налични.

Всички поръчки са на обща стойност от около 1500лв, каква (чиста)печалба би се реализирало, ако продуктите бяха налични, не мога да кажа понеже при партньора с които работя всеки продукт е с различен процент печалба от 10 до 30 % в зависимост от продукта.

Реклама и разходи:
Рекламирал съм само в мой сайтове:
Всички позиции + линк в сайт1.
Партньорско банерче в сайт2 на заглавната страница.

Разходите Ви ще бъдат за най-евтиният план на споделен хостинг и домейн, домейна изтича в края на годината, общо не повече от 50лв/60лв на година. Сайта се продава без хостинга т.е трябва да бъде преместен(може и от мен), понеже има няколко сайта на този акаунт.

Това е магазина - цък. Цената няма да я кажа за да не чупя кахъра на някои, но имам намислена цифра.., ако я видя като предложение ще имаме сделка :)

Предпочитам да задавате въпросите си в темата, защото има по-голяма вероятност като я избутвате на горе някой да ми купи сайта + по-малко пъти се налага да отговарям на един и същ въпрос + искам всичко по офертата да е прозрачно. Но може и на ЛС :wink:
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин

Стандартни въпроси - цена, посещения, SEO някакво има ли, фейсбук страници?

Какво сео да има ? Написал съм какво съм правил - добавил съм линкове тук-там, конкретно къде и как няма да споделя, щото вече и не помня, но когато съм го правил вероятно съм преценил, че е ок да го правя. A за onpage сео-то може да видиш как е build-нато, като отвориш сайта, разгледаш линковете, заглавия и етц..

Не се бия в гърдите, че съм сео гуру, но се занимавам със сайтове непрофесионално, от преди да имам рег тук :) и каквото съм сметнал за нужно базирайки се на скромният ми опит и знания съм го направил. За фб съм написал.

Посещенията според аналикса за миналият месец са 132 посещения 53% от тях са от гуугъл другите са ясни - от реклама и социалните мрежи.
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин

Ще уточня, че цената която съм си намислил е в долните граници на 3 цифрените суми. Нали сега тук така е модерно да се пишe.. :D
 
От: Онлайн магазин

Ще си играем на отгатни цената сега ли? Що не си я посочиш и човека, който се заинтересува ще ти каже колко може да ти даде. АКо всичко е точно - имате сделка и готово.
 
От: Онлайн магазин

Ще си играем на отгатни цената сега ли? Що не си я посочиш и човека, който се заинтересува ще ти каже колко може да ти даде. АКо всичко е точно - имате сделка и готово.

След като ще ми казва колко ще ми даде, какъв е смисъл да давам точна цена. Написал съм ориентировъчно за колко бих склонил да се разделя със сайта. Идеята ми е да не си губим времето взаимно с предложения от 20лв, но и да е ясно, че не летя в облаците и не очаквам някои да предложи 1000.
 
От: От: Онлайн магазин

..
Посещенията според аналикса за миналият месец са 132 посещения 53% от тях са от гуугъл другите са ясни - от реклама и социалните мрежи.

Мога да ти дам достъп до аналитикса при по-голям интерес.
 
От: Онлайн магазин

МОже ли сайта и цената, която търсите за него на лично?
 
От: Онлайн магазин

Хора това е доста странна схема на отгатни цената, че да не се прекарате. Кажете си директно колко пари искате и толкова. Така само се излагате и стои някак несериозно.
 
От: Онлайн магазин

Хора това е доста странна схема на отгатни цената, че да не се прекарате. Кажете си директно колко пари искате и толкова. Така само се излагате и стои някак несериозно.

Сериозно 150лв, ако конкретно ти имаш интерес - 350лв, ако брат ми има интерес, за него цената ще бъде 20лв.
 
От: Онлайн магазин

80 лв искам да го продам възможно най-бързо понже продължавам да получавам поръчки, който не мога да изпълня.
 
От: Онлайн магазин

От тази седмица 2 нови поръчки, все още се продава магазина.
 
От: Онлайн магазин

Сайта, вече е на отделен хостинг акаунт и върви направо с него, т.е няма да се занимавате да местите - в хостбългария е. Btw Вчера успях да продам една мишка и клавиатура, като по-чудо ги имаше дропшипъра :) ще имате възможност да видите всички поръчки - записани са в системата.
 

Горе