Оплаквания на отпускари :)

harkon

New Member
"С годеникът ми бяхме резервирали двойна стая с две отделни легла, а бяхме настанени в стая с едно двойно легло. Сега ви държим отговорни за фака, че съм бременна. Това можеше да не се случи, ако ни бяхте настанли в стаята, която бяхме резервирали."

"Ухапа ме комар. Никой не каза, че те могат да хапят"

"Сравних размерите на нашата единична стая със тройната стая на нашите приятели и открих, че нашата е значително по-малка."

"Плажът беше прекалено пясъчен."

"Открихме, че пясъкът не беше същия като пясъка в брошурата ви. В брошурата ви пясъкът беше жълт, но всъщност беше бял."

"Резервирахме си екскурзия до воден парк, но никой не ни каза, че трябва да си носим собствени бански и хавлии."

:D

източник: http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/...t_beshe_prekaleno_piasuchen_ili_nai-nelepite/
 
От: Оплаквания на отпускари :)

Аз ще добавя нещо от личния ми опит - когато работех на рецепция на хотел в Слънчев бряг една туристка идва и ми вика - Ама на мен никой не ми каза, че морето е толкова дълбоко! Направете нещо по въпроса!

А кажи ми като ти се появи такова човече, как да му отговориш!?
 
От: Оплаквания на отпускари :)

Аз ще добавя нещо от личния ми опит - когато работех на рецепция на хотел в Слънчев бряг една туристка идва и ми вика - Ама на мен никой не ми каза, че морето е толкова дълбоко! Направете нещо по въпроса!

А кажи ми като ти се появи такова човече, как да му отговориш!?

Ами раздай им от тези :) :

14527.JPG
 
От: От: Оплаквания на отпускари :)

......................
 
Последно редактирано:

Горе