Оригиналните логота на технологичните компании са били доста зле

coolice

Owner
http://gizmodo.com/5925480/the-original-logos-of-tech-companies-were-all-terrible


original.png
 
От: Оригиналните логота на технологичните компании са били доста зле

Преди хората или по точно графичните дизайнери (като мен) са впрягали повече графични умения и въображение! Сега вече нещата са опростени максимално, и най-семплото лого може да изглежда добре! Това са поколения на графични дизайнери, но и тогава дизайнерите има параграфи в който ни бият сега :)
 
От: Оригиналните логота на технологичните компании са били доста зле

Нарича се еволюция :) Наблюдава се както в природата така и в технологиите :) Първият компютър е бил създаден от вакуумни лампи и е бил с размерите на средно голяма стая, днес имаме процесори с триизмерни транзистори които осигуряват върхови мощности. Така или иначе и двете са върха на технологията за времето си това прави ли компютъра на Джон Атанасов по-малко революционно изобретение ?
 
От: Оригиналните логота на технологичните компании са били доста зле

Не. не ми беше това мисълта... Исках да кажа че, в някой параграфи ни бият. Това не може да кажиш за тогаващните компютри че бият по параметри сегашните :) Макар че аз имах преди 15 години компютър без СД но на самата кутия имаше електронен дисплей който показваше температурата в момента на хардуерните части. Сега ми покажете една такава кутия :)
 
От: Оригиналните логота на технологичните компании са били доста зле

Аз нямаш предвид твоя пост между другото, в смисъл гледам я темата от ония ден и по скоро ми е насочен поста към заглавието а не към теб. А относно кутията на компютъра ... определено си прав.
 
От: Оригиналните логота на технологичните компании са били доста зле

Логото на apple прилича по-скоро на татус.

На мен пък ми прилича на надгробна плоча... ба**ти логото :Д
 
От: Оригиналните логота на технологичните компании са били доста зле

И на мен ми прилича точно на това :) Слава богу , че са го оправили. Отхапаната ябълка има къде-къде по-представителен и семпъл вид.
 

Горе