Оспамиха ли ви и вас :)

Ivo94

Well-Known Member
Днес на 48 емайла получавам следното :):

-------------------
-------------------

Скъпи приятели, моля ви! Направете го!

Отделете 40 сек. за това видео!

---http://obedinenabulgaria.com/---

Стигнаха ли до вас важните послания от предизборната кампания, за да дадете своя глас в изборния ден?

Информираност, Отговорност, Смелост!

Имате ли вярната Информация за своя избор?

Ще проявите ли Отговорност към себе си, семейството си, обществото и България, за да отидете до урните и да гласувате?

Ще проявите ли Смелост да не гласувате сляпо като запалянковци, а да изразите лично мнение и да вземете собствено решение?

Моля ви, направете го!



Моля да ни извините, ако това съобщение не представлява интерес вас!
Това съобщение е възможно да не е предварително поискано от Вас.
Това съобщение е изпратено еднократно до Вашия емайл адрес.
Ако не желаете да получавате повече съобшения от нас, натиснете ТУК (или отговорете с тема Отписване).

---------------
---------------

Бре, че интересно на тези избори :) , мразя някой да ме спами по каквато и да е причина. Мисля, че реално този емайл няма нищо общо с Илиана Раева, защото URL адреса, който е зад реалния домейн (видимия) е съвсем друг. Нова уловка за балъци ...
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Не. В електронната поща не съм получавал нищо. Но в дървената бяха пуснали едни вестници.

Днес на 48 емайла получавам следното :):

-------------------
-------------------

Скъпи приятели, моля ви! Направете го!

Отделете 40 сек. за това видео!

---http://obedinenabulgaria.com/---

Стигнаха ли до вас важните послания от предизборната кампания, за да дадете своя глас в изборния ден?

Информираност, Отговорност, Смелост!

Имате ли вярната Информация за своя избор?

Ще проявите ли Отговорност към себе си, семейството си, обществото и България, за да отидете до урните и да гласувате?

Ще проявите ли Смелост да не гласувате сляпо като запалянковци, а да изразите лично мнение и да вземете собствено решение?

Моля ви, направете го!



Моля да ни извините, ако това съобщение не представлява интерес вас!
Това съобщение е възможно да не е предварително поискано от Вас.
Това съобщение е изпратено еднократно до Вашия емайл адрес.
Ако не желаете да получавате повече съобшения от нас, натиснете ТУК (или отговорете с тема Отписване).

---------------
---------------

Бре, че интересно на тези избори :) , мразя някой да ме спами по каквато и да е причина. Мисля, че реално този емайл няма нищо общо с Илиана Раева, защото URL адреса, който е зад реалния домейн (видимия) е съвсем друг. Нова уловка за балъци ...
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Повечето хора имат няколко мейла, ти 48 :shock:
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Таз прилича на граф дракула със силикон в джуките.
Иначе не съм получавал подобни мейли на моите скромни 10 пощи.
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

В абв ги получих, но тези пощи отдавна съм ги изоставил. Абв са трагично зле от към спам филтър
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Ежедневно ли преглеждаш 48 пощи??? :-o
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

В спама на абв в 03:59 сутринта е пристигнало,тез хора не спят от жажда за власт.... :confused:
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

теглих и една майна във фейса, че и там се рекламира :D
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

друго си е в кутията за снейлмейл да получиш колода карти брандирани от Разбойко
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Петък, 2014, Май 23 03:59:52 EEST
И в мои АБВ пощи по същото време. Автоматично беше в Спам папката, но все пак тая (Ил. Р.) вАобШТе нИ мЪ кЬефи, камо ли да ме облъчва... Ама нейсе, аз и без нейните, както и на останалите спам-послания (приятели?!?) се зарекох да не гласувам на 25.05.

P.S. А знае ли човек да не е целта им точно такава - отврат и по-малко гласували?
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Петък, 2014, Май 23 03:59:52 EEST
И в мои АБВ пощи по същото време. Автоматично беше в Спам папката, но все пак тая (Ил. Р.) вАобШТе нИ мЪ кЬефи, камо ли да ме облъчва... Ама нейсе, аз и без нейните, както и на останалите спам-послания (приятели?!?) се зарекох да не гласувам на 25.05.

P.S. А знае ли човек да не е целта им точно такава - отврат и по-малко гласували?

Точно това е целта им - ниска избирателна активност, само твърдия електорат и така няма да се разводнява вота.
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

еее, този вид спам е модерна работа :wink:


погледнете, ГЕЙчето си кара по стария начин :)

10341538_773889859312539_3767161311926760490_n.jpg
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

И моята физическа поща напълниха със глупости. До тука са 814 грама. Тегля си ги винаги при избори от 2-3 години. Особенно на батбойко единия вестник доста тежеше. Има време да станат 1 кило. :lol::lol::lol::lol: Като го сметнем по 2 милиона примерно колко дървета стават... Ами тези материали които се раздават на ръка. Жал ми става за дърветата...
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Повечето хора имат няколко мейла, ти 48 :shock:

Използвам стотици пощи (емайли) всички са организирани в три групи, които препращат към главните. Не са на АБВ а на собствени домейни :)
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

Ами купили са лист с мейли от някой голям бг сайт и сега си спамят, даже блокирай самия изпращател, защото каквито и избори да има- те ще те държат в течение! :D
Вече ако ти пише Миглена Кунева, и то от личния и мейл- можеш да го споделиш, вече остаря, ама все още става.
 
От: Оспамиха ли ви и вас :)

То из цялата страна офлайн е наспамена стига ми офлайн спаменето с "плакатчета" :shock: онлайн и аз не съм получавал такива писма. :mrgreen:
 

Горе