Отклоняване на тел. Номер

blackout8

Well-Known Member
Здравейте колеги,

Да ви питам има ли начин да отклонявам телефони номера, на Мтел съм.

Тука има напористи телефонни продавачи на всяки глупости дето не знам как са се добрали до тела ми и ми звънят нон стоп - от "не" не разбират.

Няква функция или услуга да знаете, като ми се обади някой който не желая, да му дава извън обхват или заето или от сорта?

Поздрави
 
След като задаваш този въпрос, предполагам не разполагащ с андроид базиран смартфон.
За Сони Ериксон, мисля, че имаше малък хак чрез който може да обърнеш "white list"-а, който се ползва за parental control в "блек лист", за останалите телефони не съм сигурен дали има филтри за точно определен номер.
За Глобул съм сигурен, че в техен офис имат възможност да ограничат повикванията към теб от определен номер.

Моя съвет е да отидеш в офис на МенТел и да ги попиташ дали и те предлагат тази услуга.
 
От: Отклоняване на тел. Номер

Позна нямам.
Точно този телефон, на който искам е Nokia N73 и не искам сменям карата на IOS.

Та трябваше да пиша че е N73 погоре, а иначе тука ровя из нета, ама не намирам точното нещо.
 
От: Отклоняване на тел. Номер

Наскоро ми се наложи да ползвам подобно приложение, ама за Андроид. Имаше 3 опции: - да не ми звъни въобще за този номер, да му дават отказ веднага и това което аз реших да използвам - да вдигне и да затвори :)))
 
От: Отклоняване на тел. Номер

Мерси за инфото момчете :)
 

Горе