Отново въпрос за моята козметика

mazoku

Member
Въпросът е следният.
Искам да внасям продукт - козметика от ЕУ. Фирмата е регистрирана в жилището ми. Мога ли да складирам продукта в жилището ми. Проверки правят ли се и какво се търси.
Звънях в РЗИ и на този въпрос ми казаха да, няма проблеми и в дома ви, но шефката е отпуска, ще я питаме като се върне.
Козметиката ще се продава през онлайн магазин.
Не ми говорете за етикиране - там го научих на изуст. Питам за съхранение и всички ми говорят за изискванията за етикиране.
 
Здравей!
Преди две години някъде една моя приятелка започна да внася чужда марка козметика и в началото започна с много ограничени количества като ги складираше в къщата й. Това трая някъде около година и не е имала проблеми през това време, нито проверки. :)
 
Въпросът е следният.
Искам да внасям продукт - козметика от ЕУ. Фирмата е регистрирана в жилището ми. Мога ли да складирам продукта в жилището ми. Проверки правят ли се и какво се търси.
Звънях в РЗИ и на този въпрос ми казаха да, няма проблеми и в дома ви, но шефката е отпуска, ще я питаме като се върне.
Козметиката ще се продава през онлайн магазин.
Не ми говорете за етикиране - там го научих на изуст. Питам за съхранение и всички ми говорят за изискванията за етикиране.
Има вече тема: https://www.predpriemach.com/threads/Отново-въпрос-за-моята-козметика.69667/#post-824071 - пренасочи на там въпросите си, а аз ще ги обединя двете теми. ;)
 

Горе