Относно форума

Leverage

Well-Known Member
Здравейте! Отскоро съм сред вас. Прочетох доста теми, които имат много мнения, по някои въпроси разнозначни. В тази връзка пускам и темата. Ако може по-старите потребители да драснете кои от колегите ВИ (не НИ, защото все още нямам онлайн бизнес) тук са най-опитни в дадени области: СЕО, маркетинг, онлайн магазини, счетоводство, дропшипинг и.т.н. Ще е полезно да се знае на кой мнения по коя компетентност да се оповаваме като добавка на рейтинга. Благодаря ви предварително! :)
 
От: Относно форума

Най-голямо впечатление за дропшипинга ми направи E-Business - евала му за напредъка!
 
От: Относно форума

аз със SEO се занимавам, но от известно време се занимавам с програмиране ( уча )
 
От: Относно форума

Браво! Всичко може да се научи със времето. Програмирането лично на мен ми се вижда трудно, но и интересно. Успех ти желая! Аз съм се насочил към онлайн магазин и от няколко месеца чета по темите в нета за него и търся връзки с производителите засега в моя град, обаче те за дропшипинг не са и чували :)
 
От: Относно форума

Не ползвай такива сложни думички. Питай ги дали искат да си продават стоката, като я изпращат чрез куриер на посочения от теб адрес, след като ти си им платил предварително. Като им говориш такива сложни думички си мислят, че искаш нещо да ги излъжеш или да взимаш стока без да плащаш веднага или предварително.

Малко ще са тези, които ще откажат да продават по този начин. Ще има и такива, които ще се правят на интересни - ще ти обясняват, че не им се занимавало, трябвало клиентът да дойде да си вземе стоката, не искали да се занимават на дребно и т.н.
 
От: Относно форума

happyslacker, добър съвет, благодаря ти! Ще пробвам да им го обясня по-просто. Възможно е и да откажат, защото изнасят за чужбина, но само който търси намира...
 

Горе