Отпечатване на лого върху тениски?

Green Bars

Well-Known Member
Здравейте,

интересувам се от отпечатване на лого /3 цвята/ върху бели тениски, отпред на лявата гърда
и надпис /адрес на сайт/ на гърба.

50 бройки.

Някакви идеи от къде и на какви цени вървят, заедно с тениските.
 
От: Отпечатване на лого върху тениски?

След търсене в нета тези ми изглеждат с най-изгодна оферта:
http://www.teniskite.biz

Някой да си е имал вземане даване с тях?
 
От: Отпечатване на лого върху тениски?

Ако, не са ти спешни (10-на раб.дни), пиши ми на лични за да се запозная с проекта, ако искаш точна цена. Ориентировъчна цена за 50 броя под 10 лв/бр. Италиански или БГ трикотаж със технология ситопечат, безвредни за кожата бои. Транспорта, ако не си от Варна, е за твоя сметка. Плащане мин 70% предварително.
 
Re: От: Отпечатване на лого върху тениски?

Аз съм поръчвал от портолак.бг, около 20лв ми излезе една тениска, но бяха много по-малко бройки. Може би ще паднеш до към 15лв на тениска.

Аз поръчах преди време и не след дълго фалираха. Поне би, не знам, знам, че не ми отговорха и после не чух нищо за тях, а доста се шумеше. ;)
 
От: Re: От: Отпечатване на лого върху тениски?

Аз поръчах преди време и не след дълго фалираха. Поне би, не знам, знам, че не ми отговорха и после не чух нищо за тях, а доста се шумеше. ;)

Сайта им си работи, само че съм объркал - портокал.бг . :D
 
От: Re: От: Re: От: Отпечатване на лого върху тениски?

Работещ и всичко? Хммм, ще пробвам. Имам идея за тениска. ;)

Не съм поръчвал от 4-ри години някъде, та не знам. Обаче сайта им си работи, така че би трябвало да работят.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Отпечатване на лого върху тениски?

Не съм поръчвал от 4-ри години някъде, та не знам. Обаче сайта им си работи, така че би трябвало да работят.

Ха, аз исках също тениска с "Аз съм девствен", но не ми върнаха, беше преди има няма 3 години. Странно. Някой скоро да е поръчвал? И да са му отговорили?
 
От: Отпечатване на лого върху тениски?

Аз пък търся суичъри без щампи и нищо, като този подобрен: http://www.askwear.com/images/Kids hoodie dark blue.jpg
20бройки ми трябват, като сме почнали поне да не ходя да търся по магазините :D
 

Горе