От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст маймуна"

niks

New Member
От Израел с любов към всички гои и специално към християните:

"Христос е прикована на кръст маймуна!" - Това се показва по израелската телевизия .

[video=youtube;JA6vRC1xW_c]http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c[/video]

В същият този Израел, за който някои идиоти си мислят , че видите ли, воювал с лошите палестински терористи, за да пазел...Запада!?!?!

Водеща: "Ще говорим за основните моменти от историята на еврейския народ.
Днес ние ще учим разпъването на Исус"

Маймуната: "Чувал съм, че е почтен човек."

Водеща: ".Не, Исус е ВРАГ НА ЕВРЕЙСКИЯТ НАРОД. Той се опитвал да ни превърне в християни. Въпреки, че има добри християни /навярно тия глупаци, които си мислят, че "Израел воюва за нас"- бел. генади2000/, за евреите това е ужасна опасност, заплаха за мира на еврейския народ."

Маймуната: "Искам да се асимилирам!".

Водеща: Знаеш ли какво е да се асимилираш? Това означава да се чукаш с гои- нещо, което очевидно не желаем. /Ха така, за евреите- расова чистота, а на нас гоите ни тровят съзнанието с приказки за мултикултурализъм, за толерантност, за секс с негри, и т.н. - бел. генади2000/

(По-късно в шоуто, водещата казва на маймуна, че ако той наистина иска да разбере Исус, той ще трябва да изиграе сцената с разпятието. Скоро подигравка с Христос достига своята кулминация, тъй като тя излиза с чук и пирони и разпъва маймуната на кръста. ")

Маймуната започва да крещи: "Боже мой, защо си ме изоставил? "
Продължава подигравката с агонията на разпнатият Исус.

Водеща: "Ти си нацист, Исусе, ти си нацист".

Източник: http://www.salem-news.com/articles/april232011/jesus-israel-tk.php

=====================================

Коментарите в youtube няма да ги цитирам защото скоро тук в колонията ГОИТЕ ще се лежат ефективно в затвора за подобни изказвания, който иска да ги прочете ТУК

Само едно ще кажа: Грешна сметка сте си направили мамичката ви хазарска, евтините лъжи за холокоста няма да издържат още дълго време......
 
Последно редактирано:
От: От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст майм

Ако някой тук направи такава провокация към евреите веднага ще го осъдят за антисемитизъм.

Това е единствената държава, срещу която е забранено да се говори със закон. А гъкнеш срещу тях - антисемит - влизай в пандиза.
 
От: От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст майм

Ако някой тук направи такава провокация към евреите веднага ще го осъдят за антисемитизъм.

Това е единствената държава, срещу която е забранено да се говори със закон. А гъкнеш срещу тях - антисемит - влизай в пандиза.

Ти остави другото но нали уж имаме православна църква и свещеници които ревът срещу срещу богомилите-носителите на истинската христова вяра, срещу Ванга, срещу концертите на Мадона и т.н., защо не вземат отношение по тази гавра с християнството ?

Защото нямат нищо общо с Христос и всички до един начело с пловдивския гей Николай и сливенските му събратя са ченгета и педерасти или техни издънки на хранилка при руските им хазарски събратя на Любянка или при гръцките им посестрими.

Кой стои начело на така наречената "Българска" православна църква - руската комунистическа пачавра Максим останал в спомените на редица руски духовници със прословутия пиянски весел възглас : " Я тоже комунист,настоящий комунист". За особени заслуги е награден с орден на БКП през 1984 от другаря Тодор Живков.
 
От: От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст майм

ХАЗАРИТЕ - един евреин за "така наречените евреи"


Бенджамин Фридман-един евреин за "така наречените евреи"

"Какви са фактите за евреите?

Наричам ги евреи, тъй като са известни като "евреи". Но аз ги наричам "така наречените евреи" тъй като знам кои са те. Източноевропейските евреи, които формират 92 % от световното население, от този народ, които наричат себе си евреи, са всъщност хазари, племе, което преди векове е живеело дълбоко в Азия. Те са били толкова войнолюбиви, че азиатците са ги изпъдили.

Те са създали Хазарското царство, което по онова време е давало под наем своята армия от 40 000 войници. Кланяли са се на фалуса и повечето са били хомосексуалисти. Кралят на хазарите е бил толкова отвратен от дегенерирането на своето царство, че решил да приеме монотеистична вяра – християнство, ислям или онова, което днес се нарича юдаизъм, или по-точно талмудизъм. Кралят избрал юдаизма, който станал държавна религия. Той изпратил в тамудистките училища в Саура ученици, които станали равини и отворили синагоги за хората, които се нарекли "евреи". Нито един от тях не е имал прародител и не е бил стъпвал в свещенната земя. Не са били чували въобще за Стария завет. Нито един от тях.

Но дошли при християните в Европа, за да повярват в техните претенции към Палестина и "тяхната обетована земя". "Това е християнски дълг. Ние дадохме едно от нашите момчета, което става ваш Спасител, ходите на църква и му се кланяте. И ние сме евреи." Но това са били хазари, погани, конвертирани евреи. Смешно е, че те се наричат "народа от Свещената земя".

Но тези хазари, погани, азиатска монголоидна раса, изпъдени от своите съплеменници в Източна Европа, тъй като техният крал приел талмудистката религия, станали изведнаж "евреи". Представяте ли си вече, колко глупаво е за християнските народи да говорят, че помагат на тези хора да се върнат в тяхната древна земя. Може ли да има по-голяма лъжа? Но американците и европейците са повярвали в тази лъжа, в която е затънал съвременният свят.

Знаете ли какво правят евреите, когато влезат в синагогата? Знам, защото бях един от тях. Влизат и казват първата молитва три пъти. С тази молитва те сключват сделка с Господа, че всяка клетва и обещание, която направят през следващите дванадесет месеца няма да има никаква сила. Клетвата няма да е клетва, обещанието няма да е обещание, тяхната църква ги освобождава и опрощава. Това не е престъпление. Това е тяхната религия – талмудизмът."
 
От: От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст майм

От Израел с любов към всички гои и специално към християните:

"Христос е прикована на кръст маймуна!" - Това се показва по израелската телевизия

И как един малоумен клип показва разбиранията на цял един народ? Говори се на елементарен иврит, но ти защо повярва безусловно на превеждащия?
 
От: От: От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст

Това е тяхната религия – талмудизмът."[/B]

Май навлизаш в дълбоки води. Освен ако тълкуванията на равините на еврейските религиозни закони - Талмуд - не са ти сила.
 
От: От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст майм

Как можа да се усъмниш че вярвам в подобни глупости

Аз имам пълно доверие само на МОШЕ и неговите събратя Моше-ниците .....Ротшилд ,Лазар Коен,Берия,Троцки,Гъобелс,Ленин,Сорос,Кисинджър,
Бжежински,Шарон,Моше Кацав,Нетаняху,Ципи Ливни ,Чорни ,Кходорковски,Березовски, Абрамович,Капустин,Путин,Паси и т,н и т.н

Естествено че не припознавам отношението към християните на цяла една "нация" с това на тази телевизия.

Това за вашият произход и религия Талмуд не са мои разкрития а на един ваш събрат Бенджамин Фридман.
 
Последно редактирано:
От: От: От Израел-Хазария с любов към Гоите Християни: "Христос е прикована на кръст

Как можа да се усъмниш че вярвам в подобни глупости

Аз имам пълно доверие само на МОШЕ и неговите събратя Моше-ниците .....Ротшилд ,Лазар Коен,Берия,Троцки,Гъобелс,Ленин,Сорос,Кисинджър,
Бжежински,Шарон,Моше Кацав,Нетаняху,Ципи Ливни ,Чорни ,Кходорковски,Березовски, Абрамович,Капустин,Путин,Паси и т,н и т.н

Естествено че не припознавам отношението към християните на цяла една "нация" с това на тази телевизия.

Това за вашият произход и религия Талмуд не са мои разкрития а на един ваш събрат Бенджамин Фридман.

Талмуд не е религия. Фридман е много противоречива личност, отделно е приел католицизма, доколкото ми е известно.
 
Последно редактирано:

Горе