От адсенс ме юркат да слагам банери :)

AMOUN

Well-Known Member
Здравейте Пич Пичев

Системата ни анализира XX страници от Вашия домейн, едикойси.com, и откри само два рекламни елемента на Google на страница на голям брой от Вашите страници. Програмата на AdSense понастоящем позволява да се поставят до три рекламни елемента на всяка страница, което силно Ви препоръчваме.

Тъй като не получавате максимални приходи от голяма част от сайта си, помислете за добавяне на който и да е от най-добре представящите се рекламни елементи (336x280, 300x250, 728x90 or 160x600) към страниците, които в момента показват само две реклами на местата, които нашата карта на горещите зони показва:

От адсенс ме юркат да шляпам повече банери по сайтовете - да клика народа :lol::lol::lol::lol::lol:

И какво значи до 3 елемента? не е ли до 3 банера и 3 ленти или общо 3?
 
От: От адсенс ме юркат да слагам банери :)

Ми естествено че те карат, това за тях са си пропуснати печалби :)
 
От: От адсенс ме юркат да слагам банери :)

Явно са ти харесали сайтовете :D Което е добре.
Според мен "рекламни елемента " би трябвало да значи всичко общо (ленти и банери).

Гугъл са променили кода. Вие сложихте ли новите кодове? Видях, че са ми сложили едно "ca-" пред номера ми. Друга разлика не открих. :D
 
Последно редактирано:
От: От адсенс ме юркат да слагам банери :)

Преди десетина дни имаше една тема тук или в другия подобен форум където се обсъждаше въпроса че от гугъл преглеждат ръчно сайтовете - е това е резултата. И на мен ми пратиха такова писмо. Явно и те са закъсали с продажбите, та търсят повече кликове.
 
От: От адсенс ме юркат да слагам банери :)

Явно и те са закъсали с продажбите

едвам плащат наемите за офисите и са намалили на на половина осигуряването и работния ден на служителите
 
след като една камара бг уебмастъри ги махнаха след минаването към г ирландия нормално е да пробват си върнат част от загубените позиции
 

Горе