От къде мога да закупя

От: От къде мога да закупя

не знам ама мога да ти шибна една отрицателна репутация.
Че ме дразнят много тъпите ти мнения напоследък
 
От: От къде мога да закупя

е то и аз мога да ти шибна нещо понеже гледам си много нервен напоследък
просто не чета твоите коментари във форума
ти направи същото с моите
 
От: От къде мога да закупя

боли ма фара мене за твоята келеш...
от келеши е все едно пути ма ближи а от мен към теб е все едно негър ти го натриса лайно!!! 20 домейна искал по един долар !
ти с тая отрицателна репутация да не мислиш че има стойност като ми хакнеш на мен а ? ахахахах
лайно заслужаваш десет отрицателни ти не една!
ти търпим лайнарските изпълнения от месеци! и все си вика човек ще му дойде акъла!Ч ама ще дойде друг път !келеши ... ЩОТО БАЩИТЕ ВИ СА ПЕДЕРАСИ И НЕ ВИ БИЯТ ДА ВИ ДОЙДЕ АКЪЛА!
 
От: От къде мога да закупя

ДЕЖА ВЮ... ...
 
От: От къде мога да закупя

Може да си купиш от ICANN за по 17 цента.
 
Виж в някой магазин "Всичко по един лев".
 
  • Like
Реакции: Ivo_
От: От къде мога да закупя

боли ма фара мене за твоята келеш...
от келеши е все едно пути ма ближи а от мен към теб е все едно негър ти го натриса лайно!!! 20 домейна искал по един долар !
ти с тая отрицателна репутация да не мислиш че има стойност като ми хакнеш на мен а ? ахахахах
лайно заслужаваш десет отрицателни ти не една!
ти търпим лайнарските изпълнения от месеци! и все си вика човек ще му дойде акъла!Ч ама ще дойде друг път !келеши ... ЩОТО БАЩИТЕ ВИ СА ПЕДЕРАСИ И НЕ ВИ БИЯТ ДА ВИ ДОЙДЕ АКЪЛА!

Да ти кажа според мен, откакто премахнаха казармата е така. То и преди си имаше лекета и келемета, ама сега повечето такива. И трябва да могат да се бият учениците в училище. Аз като съм ял шамари в средното да не съм умрял?

Ти казваш родителите не ги бият. Ами те повечето гледат турски сериали, или поредното риалити шоу. Отделно от това единият от тях не работи или пийва повече всяка вечер.

Ей, това отдавна исках да го напиша. Даже може да отворим подобна тема в "Офтопик"-а, ако има желаещи.
 
От: От къде мога да закупя

Онтопик - Такова нещо е невъзможно. Може да купиш около 10тина и то ако хващаш всичките промоции.
Офтопик - Вземете пример от подписа ми и няма да има за какво да се ядете :) До момента не съм игнорирал нито един член от форума, но определено се замислям за някои потребители. Вярвам, че и на други тази опция в системата би била от полза.
 
От: От къде мога да закупя

Хубаво е че се придържате към добрия тон и професионалното отношение.

КАКВОТО ПОВИКАЛО ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО :)

КАТО ТИ НАЛЕТИ СОПОЛИВО ЦИГАНЕ НА ПЪТЯ ДА ТИ МИЕ ПРОЗОРЦИТЕ ТИ КАК СЕ ОТНАСЯШ КЪМ НЕГО ?

п.п.намери ли домейни по доларчинци?


ОТКАКТО ГОУДЕДИТО ВДИГНАХА .ИНФО ОТ 1 НА 2$ такива пишман предприемачи като него са в паника!
 
От: От: От къде мога да закупя

И аз мисля, че това е в дъното на нещата. Пишлемето като го пуснеш сред вълците, без мама и тате да го пазят, много бързо се научава на ред и уважение.

Да ти кажа според мен, откакто премахнаха казармата е така. То и преди си имаше лекета и келемета, ама сега повечето такива. И трябва да могат да се бият учениците в училище. Аз като съм ял шамари в средното да не съм умрял?

Ти казваш родителите не ги бият. Ами те повечето гледат турски сериали, или поредното риалити шоу. Отделно от това единият от тях не работи или пийва повече всяка вечер.

Ей, това отдавна исках да го напиша. Даже може да отворим подобна тема в "Офтопик"-а, ако има желаещи.
 
От: От къде мога да закупя

xaxaxa и английски обноски :)
едно време на такива отговори казвах да посетят goatse.cx ама мисля че вече го няма :)
 

Горе