Очила за компютър/шофиране, контактни лещи и др. за колеги с намаление мин. 20%.

tanipo

Well-Known Member
Отделям си моя тема от темата за офлайн отстъпките за колеги.

ПРЕДЛАГАМ с 20-30% отстъпка за колеги:
Диоптрични очила ЗА КОМПЮТЪР, слънчеви очила с диоптър, поляризирани слънчеви очила с диоптър, поляризирани фотосоларни очила за шофиране DRIVEWEAR, фотосоларни очила, контактни лещи и всичко друго за което можете да се сетите.

п.с. Пишете с въпрос какво точно ви трябва и аз ще ви пиша как точно да стане. От Варна съм, но има начини да пращам из цяла България каквото ви трябва с куриер.

* Най-голямата полза от това да поръчате от мен е, че ще получите това, което поръчате и то подплатено с много информация.
** Ако се поръчват по-скъпи неща отстъпката си е значителна.
*** Не поемам 100% ангажимент, че ще приема всички поръчки. Работя основно с доказани колеги от форума.

Ето и тестимониали на 2ма доволни клиента :
Здравейте,

взех си очила от колегата tanipo ! Изключително съм доволен! Човека ми обясни много работи, избрахме най-доброто за мен, а бе много съм доволен. Силно го препоръчвам.

Поздрави

Аз също имам очила за компютър, направени от колегата tanipo!
Очилата ми ги направи по рецепта, без дори да се виждаме и нямам никакви забележки нито към него като търговец, нито към изработката :)
Препоръчвам го :)

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Очила за компютър/шофиране, контактни лещи и др. за колеги с намаление мин. 20%.

А може ли да изпратя приятелче вместо мен да се възползва от тази офета?
 
От: Очила за компютър/шофиране, контактни лещи и др. за колеги с намаление мин. 20%.

Зависи от приятелчето. Ако е наш човек, може :).
 

Горе