ПРЕДИ И СЕГА

brad1985

New Member
Преди малко прочетох темата На колко години сте, която е започната през далечната 2007 година.
Повечето от участниците в нея от тогава са си все още тук.
Мечтите и надеждите за бързо забогатяване от онлайн бизнес са големи.
Каква е равносметката за вас след 2 години ?
Станахте ли милионери, както си мечтаехте /мечтаехме/ всички ?
/Хах, аз лично още не съм:)/
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

Милионер не но от март тая година до август до картата са ми дошли 1500+ лева и мога да го докажа със снимка от онлайн банкирането.
В тия пари не включвам и тези които са от декември миналата година до март тази които са около 1000 лева,но те бяха преди да имам карта

Не че се хваля но за 14-15 годишно "Дете" като мен е постижение.
А от първи септември почвам постоянна работа като уебмастър със заплата 500 usd за първите 6 месеца.След това се удвояват следващите 6 и така
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

Браво !
Определено е добре !
Очаквал ли си го или надявал ли си се на по-бързо забогатяване ?
/Яко изречение стана, като за интервю почти /
Други признания по темата, че ми се струва любопитна.
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

Да ти кажа не го очаквах.Не очаквах и големи печалби.Просто започнах за забавление и да си развивам уменията и то стигна до това:

6oph6xfuiwkao7108kj38bnxdnarg9w7sdbrxppl.gif
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

Равносметката е, че станахме хилярдери, но за милионери има още доста да се поработи! Никой не знае всичко и винаги можеш да научиш много неща.... Определено форумът е едно полезно място за всички, които имат желание да правят пари онлайн...
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

Макар от доста време да съм в този форум, все още не се занимавам сериозно с онлайн бизнес. Главната причина за това е липсата ми на основни познания по така нужния английски език. Друга причина е, че искам да оборя всички писимисти, че в милата родина могат да се правят пари от сайтове... ще си говорим след може би година... :)
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

Макар от доста време да съм в този форум, все още не се занимавам сериозно с онлайн бизнес. Главната причина за това е липсата ми на основни познания по така нужния английски език. Друга причина е, че искам да оборя всички писимисти, че в милата родина могат да се правят пари от сайтове... ще си говорим след може би година... :)
Е, то е хубаво,че си оптимист.
Пари се изкарват от сайтове, но въпроса е в количеството също:)
Мечтите през 2007г и мечтите сега ?
На мен лично ми се иска една хууубава продажба в sedo.
--------------------------------------------------
Още споделен опит по темата ?
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

Хаха, какво да кажат админите. Не се оплакваме, но определено си мислехме, че ще предизвикаме бум в интернет пространството, като място, в което се развиват хора от типа предприемачи в онлайн среди. Мисля, че до някъде сме го докарали, но ще ни е цел номер 1 и тази година. ;)

Вашите препоръки и помощ ще са ни в голям плюс, както и това да сме един екип и да продължаваме напред. Знам, че е трудно, но съм и сигурен, че хората тук които са искали да правят пари онлайн и да се учас са имали напредък спямо минал период от време, било то и 2 години. ;)
 
От: ПРЕДИ И СЕГА

В това отношение бума определено сте го предизвикали.
-----------------------------------------------------------------
Как беше онази приказка ?
Човек е голям, колкото са големи и мечтите му.
/ Или нещо в този смисъл беше. /
И аз имам голееми мечти, но определено съм далеч от обявата в подписа ми.:)
И преди, и сега:)
Знам ли, някой пък може и да успее някой слънчев ден.:)
 
аз го написах в другата тема бих добавил вместо голям искаш да си много голям иначе защо въобще да се занимаваш с бизнес

Мислиш ли че възможно една фирма занимаваща се сериозно с уеб в чужбина да донесе $1 милион на собствениците си ? А и защо като собственик на някаъв бизнес да не се научиш печелиш и като инвеститор в уеб и не само ??? ...

иначе по темата дали е станал ами засега все още не е ... 2007 бяха романтични времена преди голямото деиндексиране по бранд*.... онази програма до края и направи шестима от своите милионери в зелено и имаше списък с потенциални...

като добуташ до първата фирма почва да става по лесно и реално да искаш да си голям и дори и даден списък вече да го няма това неозначава че не може да си в следващия... :)
 

Горе