Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

TretiKolovoz

Well-Known Member
Внимание! Има нови спамери на хоризонта. Току що получих спамче с оферта за уебдизайн и други услуги от w w w . z i z u w e b . c o m . Предупреждавам ви да не ползвате услугите на някой, който е изпаднал чак дотам, че да си търси клиенти със спам. Това е ясен признак да НЕ използваме услугите на даден предприемач.

На всичкото отгоре спамчето започва със "Здравейте, Уважаеми Клиенти". Нито съм му бил клиент, нито някога съм чувал за него.
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

Набелязали са те вече като бъдещ клиент :)
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

На всичкото отгоре спамчето започва със "Здравейте, Уважаеми Клиенти". Нито съм му бил клиент, нито някога съм чувал за него.

Да, но може да промениш мнението си и да му станеш. Въпрос на още малко спам ... упс- реклама. :)
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

да, и аз получих такъв. Споко и тия са репортнати на КЗП. Един пртиятел ги е предал. :) Ама да видим.

Редовно спамеха така друг мой приятел, а той пък ме питаше дали е оферта, това което му предлагат. Така, че не се впечатлявайте толкова. :)
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

:( и аз получих
 
Re: От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

баси само аз ли не съм получил :( я ми пратете и на мен :lol:

// шегувам се, да не ме наспамите ся
 
Последно редактирано:
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

да, и аз получих такъв. Споко и тия са репортнати на КЗП. Един пртиятел ги е предал. :) Ама да видим.

Това с репортването на КЗП не го одобрявам, не бих се занимавала с това .

Някаква мода е станало в другия форум , с мотив да им се създава работа и надежда че няма да се занимават с тези които им репортват.
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

Хайде стига с щраусовото мислене на комунизма. Тогава е било модерно да си заровиш главата в земята докато отгоре падат лайна, вече не е. Който се мъчи да прави пари по втория начин ще си носи последствията. Да, "някаква мода" е станало да си защитаваш правата. Дано се запази и занапред.
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

Ако знаех как, бих направил един онлайн туул за лесно и бързо рипортване на бг сайтове - по възможност с директен интерфейс към систематъ на КЗП...

Той ще е фрий, а ще има и платена ПРЕМИУМ услуга за Масс Рипорт - въвеждаш стринг за търсене, примерно "*.bg", и автоматик рипортваш всички беге сайтове. Те и без туй са за кофата почти сичките.
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

Хайде стига с щраусовото мислене на комунизма. Тогава е било модерно да си заровиш главата в земята докато отгоре падат лайна, вече не е. Който се мъчи да прави пари по втория начин ще си носи последствията. Да, "някаква мода" е станало да си защитаваш правата. Дано се запази и занапред.

Ай стига лозунги :) Що не ги репортна за да си защитиш правата.
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

Репортнах ги на emailsparkle.com, които се явяват някакъв доставчик на спама. В края на имейлите (да, получих няколко спама, не един) имаше инструкции да се докладва ако услугата се ползва за спам, аз така и направих. Както чета горе, някой е писал и до КЗП. Значи е направено каквото трябва. Ако някой си мисли, че ще му посрещна спама с хляб и сол е сбъркал адреса, както и човека.

mailgooglecom2010427191.png
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

Това най добре го прави "ivo.apostolov" има вече доста опит
Пречат му всички и всичко :D
 
  • Like
Реакции: adi
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

. Както чета горе, някой е писал и до КЗП. Значи е направено каквото трябва.

Каква е гаранцията , че не е направено за справяне с евентуалната конкуренция ? За това съм против да се окуражава и толерира такова масово репортване под предлог , че се борим със спама . Един ден zizuweb сами ще си осъзнаят че практиката им е порачна или пък че не умеят да "спамят" кат хората :).
 
Последно редактирано:
От: От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

Каква е гаранцията , че не е направено за справяне с евентуалната конкуренция ? За това съм против да се окуражава и толерира такова масово репортване под предлог , че се борим със спама . Един ден zizuweb сами ще си осъзнаят че практиката им е порачна или пък че не умеят да "спамят" кат хората :).
А дотогава нека пълнят само твоята купия.
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

РЕПОРТВАНЕТО Е ПУТКИНА РАБОТА...

На Иво всички сме му виждали аватара и сме му чели мненията ... така че отговаря изцяло на изискванията за този вид дейност...
 
От: Пазете се от услугите на w w w . z i z u w e b . c o m !

РЕПОРТВАНЕТО Е ПУТКИНА РАБОТА...

На Иво всички сме му виждали аватара и сме му чели мненията ... така че отговаря изцяло на изискванията за този вид дейност...

......
Аз лично нямам нищо против спама имам хиляди непрочетени писма в кутиите си и НЕ МИ ПРЕЧАТ ИЗОБЩО !!!
Дори за един отявлен темерут като мен това е един вид социализация... нямам от кого да чакам писма но това не пречи пощите ми да са пълни с такива... и винаги да имам нови предложения в пощата си !
МИ ЩО НЕ СЪДЯТ ТОГАВА ОНИЯ ДЕТО ПЪЛНЯТ С БРОШУРИ ШАРЕНКИ пощите по блоковете?
 

Горе