Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

testkiwi

Well-Known Member
http://www.dnes.bg/sofia/2013/08/21/pak-izrisuvaha-pametnika-na-syvetskata-armiia.196932

Ко ше кажите?

Аз мисля, че всичко е бизнес и бълХарите (както е написано на паметника, не че казвам нещо) бизнес не могат да правят, за това и държавата е най-бедната и циганска в европа. Най-големите врагове Германия и Русия си правят бизнес и не ги вълнува вече кой кого и какво и си правят пари. Пък тука тоя спор откак имам нет го чета - турци, червени армии, окупации, ала бала простотии.
 
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Тея комунисти ни ебаха майката,малко им е
http://www.dnes.bg/sofia/2013/08/21/pak-izrisuvaha-pametnika-na-syvetskata-armiia.196932

Ко ше кажите?

Аз мисля, че всичко е бизнес и бълХарите (както е написано на паметника, не че казвам нещо) бизнес не могат да правят, за това и държавата е най-бедната и циганска в европа. Най-големите врагове Германия и Русия си правят бизнес и не ги вълнува вече кой кого и какво и си правят пари. Пък тука тоя спор откак имам нет го чета - турци, червени армии, окупации, ала бала простотии.
 
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Киви, не са простотии, обаче въпросната акция мене лично не ме кефи. Нещата трябва да се знаят и помнят, ама не едностранчиво.

Обаче акцийката НЯМА смисъл и е поредното соросоидно недоносче. Цъфнахме, вързахме, че пак се извиняваме. А кой ще се извини на хилядите загинали софиянци от американските бомби? Що не боядисахте розов паметника на американските летци бе революционерчета? Щото е лесно да вадите нож на умряло куче, за това ;)
 
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Тази простотия за щели и нещели извинения кара българина да седи в блатото.
Ако има някой да се извинява, то това е този, който е направил или наредил да се направи нещо.
След като БСП прибра всички активи на БКП, то тя би трябвало да се извинява.
От всички мои познати никой не е взел оръжие и отишъл някъде да прави зулуми.

Цялата дивотия е типично ФБ "шерване" - тъпо, безсмислено и унижаващо!
 
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Тея комунисти ни ебаха майката,малко им е

Сами сме си виновни. Като са толкоз лоши защо през правителство пак се връщат ? 50% избирателен непукизъм, после поредното политическо дежа вю...
Циганите и турците избират правителствата, с тази ниска избирателна активност, а останалите само знаят да плюят кой виновен, кой не...
 
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Май ти се губят бая години на теб,имах предвид комунисти(БКП) а не БСП
Сами сме си виновни. Като са толкоз лоши защо през правителство пак се връщат ? 50% избирателен непукизъм, после поредното политическо дежа вю...
Циганите и турците избират правителствата, с тази ниска избирателна активност, а останалите само знаят да плюят кой виновен, кой не...
 
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Май ти се губят бая години на теб,имах предвид комунисти(БКП) а не БСП

Със сигурност съм видял повече от комунизма отколкото ти :) А Лилов предвидливо смени БКП на БСП и с този ход доста спечелиха червените, но това едва ли го знаеш.
 
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Ама ако ги нямаше БКП,нямаше да има и БСП нали? Това имах предвид,че всичко почна от БКП-то.
Ти ни е***а мамата за 100 години напред,тъй, че скоро няма да се оправим
Със сигурност съм видял повече от комунизма отколкото ти :) А Лилов предвидливо смени БКП на БСП и с този ход доста спечелиха червените, но това едва ли го знаеш.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Пак паметника на съветската армия в епицентъра на споровете

Ама ако ги нямаше БКП,нямаше да има и БСП нали? Това имах предвид,че всичко почна от БКП-то.
Ти ни е***а мамата за 100 години напред,тъй, че скоро няма да се оправим

И това е верно.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе