Пак проблеми с AdSense

fifi

Well-Known Member
Здравейте, някой може ли да ми даде съвет? Още преди 3 или 4 месеца достигнах лимита от Гугъл Адсенс и казаха, че ще ми пратят писмо с код за удостоверяване на профила. Чакам, чакам, никакво го няма! Преди две седмици поисках отново писмо и пишеше, че ще бъде доставено до 3-5 дена. Още си чакам... Защо се получава така? Къде може да е проблема? Друг имал ли е подобни проблеми?

Пишеше също, че ако въведа три пъти грешен пин или поискам три пъти да ми бъде пратен такъв, профила ми ще бъде замразен или нещо такова и тогава ще трябва лично да им пиша. Какво ще ме посъветвате? Възможно ли е проблема да е в нашите бг пощи или проблема е от Гугъл? То вече ще стане половин година, аз още пин код си чакам. Избрах плащане с Уестърн Юниън. Да не би това да е проблема? :shock: :evil::cry:
 
От: Пак проблеми с AdSense

Посочил ли си точен пощенски адрес ?
Аз ползвам същото плащане вече две години и нямам проблем. Първоначално ти пращат едно писмо с ПИН и инструкция за въвеждането му. Уточнявам: писмо на хартия с логото на Google. Самото писмо го получих за няколко дни след заявяването му.

Заключва ли ти се пощенската кутия :) ?

Ако си дал адреса на кирилица също може да стане проблем. Аз го дадох в цифри - bl.111, vh.2, et.3, ap.4
 
От: Пак проблеми с AdSense

Въпроса е, че аз живея в къща извън града. Ето как изглежда:

Информация за профила


Идент. № на издателя

pub-.....................................


Идентификационен номер на клиент

...............

Име на бенефициента Ime Familia

Адрес: Ime Familia

Village Ime

St. Ime №

№ на п.к. на град Ime

BULGARIA (REP.)

Тип на профила: Физическо лице

П.П.: Не знам що срещу "Адрес:" ми пише имената и отдолу е самия ми адрес. Пък при промяна, не може да се редактира.
 
От: Пак проблеми с AdSense

Адрес: Ime Familia

На адрес, не се въвежда име и фамилия, а улицата в която живееш и номераи. ul. edikoqsi 10.

№ на п.к. на град Ime

И тук няма име, а четири цифрения код на пощенската кутия. "5730" например.
 
От: Пак проблеми с AdSense

Не, явно се има предвид, че ще бъде изпратено на това име с този адрес. Например:

Moetoime Moqtafamiliq

Street Vasil Levski 12

Village Imenaseloto

1234 Sofia

BULGARIA (REP.)

Така ли трябва да е например адреса?
 
От: Пак проблеми с AdSense

Мисля че така, но 1234 Sofia това не го разбрах, ако е за п.к то въведи само 1234 номера, попринцип той е най важен в един такъв формуляр.
 
От: Пак проблеми с AdSense

Добре само номера ще въведа. Мислех, че щом се пише село, трябва и да се напише и града, до който е селото, за уточнение, но щом така става, ок. :)
 
От: Пак проблеми с AdSense

Добре само номера ще въведа. Мислех, че щом се пише село, трябва и да се напише и града, до който е селото, за уточнение, но щом така става, ок. :)

Градът до който е селото трябва да се запише в Region.
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Пак проблеми с AdSense

Това 1234 е пощенския код. Не може да нямаш такъв. :)
 
От: Пак проблеми с AdSense

Знам. Просто тук замених п.к. с 1234. :)
 
От: Пак проблеми с AdSense

току-що прочетох, че щяло да има забавяне на писма от САЩ, Великобритания и т.н. Доколкото знам най-близкия офис на Гугъл е в Лондон, нали? Ще изчакам пак 1 месец и ще променя адреса, пък да видим.
 
От: Пак проблеми с AdSense

Най-близкия офис е в Истанбул... Проблемът е в адреса и БГ пощите вероятно. Много пъти съседите ми от другия вход са получавали приятни изненади - чековете ми :)
 
От: Пак проблеми с AdSense

току-що прочетох, че щяло да има забавяне на писма от САЩ, Великобритания и т.н. Доколкото знам най-близкия офис на Гугъл е в Лондон, нали? Ще изчакам пак 1 месец и ще променя адреса, пък да видим.

Ако акаунта ти е български, би трябвало от Ирландия да пращат писмото. Нали там им е централата за евросъюза.
Не знам, моето дойде за 20 дена от щатите и никви грижи. Ама тогава нямаше ирландски гугъл.
 
От: Пак проблеми с AdSense

На бг ми е акаунта.
 
От: Пак проблеми с AdSense

На мен 1вото ми го откраднаха. Смених адреса за получаване и от 2рия път дойде...
 
От: Пак проблеми с AdSense

На бг ми е акаунта.

По-принцип и при мен се бавеха много. Не се притеснявай, ако превишиш лимита и ти замразят акаунда (както стана при мен), просто им пишеш и ти го отключват, като отново пращат писмо (и ти дават отново 3 месеца възможност да получиш писмото). Проблема е в Българските пощи, много бавно действат. Аз примерно след като ми отключиха ацц-то и ми пратиха ново писмо, след няколко седмици получих 3 писма на веднъж.
 
От: Пак проблеми с AdSense

Проблема е, че една от компаниите, които промениха начина на комуникация, използва поща. Хартиена. Не мога да им се начудя.
 
От: Пак проблеми с AdSense

Ми да! Кога ще сварят на толкова хора да пратят писма. Не съм само аз. Става въпрос за хиляди, хиляди... :Х
 

Горе