Здравейте,
пиша тази тема, тъй като в групите, в които членувам в социалната мрежа настана паника между хората, които имат онлайн магазини и продават по интернет и ми е трудно да отсея информацията на тези, които са обзети от паника и тези, които наистина имат какво смислено да кажат.

Като цяло с тази нова наредба какво се промени от това, което беше досега за хората продаващи по интернет?
Вие смятате ли, че това е добре, и че така ще се хванат нередовните, които се възползват за сметка на всички останали?
Един въпрос, който ме мъчи, тъй като иска да си стартирам онлайн страница с помощта, на която да продавам мои творения като музика като артист, но сега с тези наредби не мога да разбера освен, че искат наличието на касов апарат (ок няма проблем), но по-големия ми проблем в случая е защо не може да се използва Woocommerce или Paysera, или MyPos, къде е проблеми с тях след новата наредба?

След като става дума за дигитални продукти, каква е разликата между електронен магазин и човек (артист) продаващ продуктите си онлайн и закона третира ли ги различно?
 

Горе