Пари от интернет но нестава веднага

proffessorat

New Member
Първо искам да кажа, че не става веднага и иска малко време докато пристигнат първите чекове.
Второ това е за всеки който има свободно време и го прекарва пред компютъра или работата му е свързана с работа пред пц доста време.
Трето много е важно да се регистрирате правилно и вярно за да пристигнат чековете ви на съответния ваш адрес. :)
Четвърто цъкнете на линка които е по долу за регистрация в този сайт се влиза само с покана и след съответната регистрация свалете fiestabar влезте си с вашата регистрация през него и понаглеждайте да не сяда много много човечето, че то ви носи точки. И прочетете как се изплащат точките за да знаете колко трябва да направите за да имате чек. Препоръчвам да изберете chek size от 50$ за да трябва да парите по малко на брой точки които да се изплатят. Първия чек закъснява но винаги пристига.

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=proffessorat
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

WTF, това как никой от власт-имащите досега не го е видял, времето за реакция трябва да бъде 5 мин. :mad:
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

да ти имам проблема
NO MERCY
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

ей, професоре ти направо ме просвети

нали през тоя линк дето си го дал трябва да кликна а, нали, нали, а?

пп можеш да ми отговориш в КОФАТА
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

където обаче не се броят мненията
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

Да бе, почти във всеки раздел последното мнение е постнато от него, като представлява нещо от сорта на "искам да попитам за блога" (напълно неподходящо за тематичния контекст)..

Към @professorat, понеже смятам, че той е по заблуден от потенциалните си евентуални бъдещи рефе(р)али и се самоуспокоява, че 3-те му долара все някога ще пристигнат:

- Cashfiesta изплаща "дълговете", сиреч заработеното от усърдно кликащите, най-вече в САЩ, понеже там дефиницията на понятието законност, а именно - прилагането на закона в цялата му сила и строгост, отговаря на действителността; пълна рядкост е някой в БГ да получи пари от тях, да има.. за да бъдат зарибени множество други.
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

Плащат, аз моят го чакам 3 години казват че др. седмица ще дойде
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

Да, админите ще следат нещатаотблизо, че много милионери около тази Cashfiesta. Най-много ме кефи репликата, че не ставало веднага. :) Тази работа пич май е като онаязи, не става веднага, ама става. ;)

С такъв ник и таква оферта, не знам колко сериозно изглежда цялата история. НХо ако си вярваш - продължавай. Ние тук сме прекалено заети да се занимаваме с глупости. ;)
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

Четвърто цъкнете на линка които е по долу за регистрация в този сайт се влиза само с покана

А аз си мислех, че става и без покана...
 
От: Пари от интернет но нестава веднага

Пхахахааааа с таз фиеста 6 месеца си игра гаджето ми и коооо Ху*ц ем й казвах да не се занимава, ТОВА е най-шибаната и лъжлива програма смятай как сте им напулнили гъшите с $ Срам-срам-срам-Срам-мм Срам-Срам
 

Горе