"Парламентът си прави нов сайт за над 100 бона"

alexer

Active Member
Малоумно подвеждащо заглавие...

Въпреки че се оказа, че парламентът има само две лехи, водоноска и никакви пръскачки, от администрацията вече са обявили обществена поръчка за модернизация на интернет портала на депутатите. Срещу 25 000 лева и за шест седмици.

и
Междувременно, с обществена поръчка за 72 000 лева без ДДС се търсят още матраци, директорски столове, шкафчета за обувки и заседателни маси. Те са за почивната база във Велинград. Предстои и финализиране на ремонта на новата сграда на парламента.

Ще еба и малоумните медии..
 
Чакай бе, тази система 100% не влиза в цената. Това сигурно е за инсталиране на WP и тема с демо импорт.
То и сайта whitehouse.gov е на WP, и какво от това. Важно е крайния резултат. А тук не съм сигурен, че ще е добър. :)
 
Малоумно подвеждащо заглавие...
Ще еба и малоумните медии..

И на мен ми писна да чета простотии и подвеждащи заглавия. Затова и направих един обикновен сайт за новини, където по 2-3 пъти дневно влизам и публикувам новини, но написани нормално, филтрирайки всичкия бълвоч и дребни новини, които повечето жълти новинарски сайтчета "синтезират" от фейсбук групите.
линк

Иначе гръмкото заглавие излиза от БТВ, което не мисля, че подхожда на голяма медия като тяхната, но...не са само те за жалост.
 
Иначе гръмкото заглавие излиза от БТВ, което не мисля, че подхожда на голяма медия като тяхната, но...не са само те за жалост.
И аз първо го прочетох там. :) Но вече никоя медия не може да ме учуди с привличане на внимание със заглавия. ;)
 
То и сайта whitehouse.gov е на WP, и какво от това. Важно е крайния резултат. А тук не съм сигурен, че ще е добър. :)
вов, преди беше на друпал. Не бях обръщал внимание скоро :)
 
вов, преди беше на друпал. Не бях обръщал внимание скоро :)
Да, беше да друпал преди има няма 3-4 години. :) Там е много добре, работи се със стабилни договори, срокове, професионализъм и гаранции за качество. Тук яко през просото го карат и все се гледа % (от общата сума за изпълнение) на посредника да надвишава този на изпълнителя. :) Съответно имаме системи за чудо и приказ. :)
 

Горе