Петък: Да пребием ли matt cutts?

uni-web

Well-Known Member
Не заслужава главни букви за туй нема и да му слагам, аз ако го срещна такива шамари ще има, че нямам думи.

Пълен олигофрен.
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Сори нещо трябваше да е с анкета, но форума здаде багажа и ме изрита.
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Аз не знам какво ви е виновен Мат Кътс.
Той е просто едно лице за пред медиите, на което от 10 думи 9 са му лъжа.
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Аз не знам какво ви е виновен Мат Кътс.
Той е просто едно лице за пред медиите, на което от 10 думи 9 са му лъжа.
Приемаме го в парламента!
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Кой да виним тогава за сегашното положение? Гугъл е пълен шаш, няма как някой да ми каже, че не е.
Аз не знам какво ви е виновен Мат Кътс.
Той е просто едно лице за пред медиите, на което от 10 думи 9 са му лъжа.
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Принципът е следния: правете точно обратното на това, което каже оня МК. Ако каже: директориите за статии вредят на вашия сайт, публикувайте в директории за статии. Ако каже: гест блогването вреди, търсете гест блогинг :)

За доказателство:

John Mueller каза:
We're already mostly ignoring those links (just like we're ignoring the "web 2.0" / Pinterest / YouTube / article / etc links), but if you see them and want to make sure that they're not causing any issues, disavowing them is fine.
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Предлагам да го"въобразим кът жена", да му сложим табела на врата м@ма ви сиганска и да го пуснем в Столипиново. :D
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

След като е лице за показ на дадена институция, той е наясно, че ще си яде негативите и ще го сърби гъза постоянно. Затова и взима кой знае колко пари.. Ако не му оттърва да го поебаваме от време на време, както той се гаври понякога (не винаги) с нашия труд, да сяда следващият на неговото място и да си отваря устата, готов и за double anal penetration.
 
От: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Ммммммм, идеята е супер :D
Предлагам да го"въобразим кът жена", да му сложим табела на врата м@ма ви сиганска и да го пуснем в Столипиново. :D
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Гугъл е частна фирма и може да прави каквото си иска. Станете големи като Гугъл и ще може да правите каквото си искате, и тогава вас ще искат да пребиват!
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Гугъл е частна фирма и може да прави каквото си иска. Станете големи като Гугъл и ще може да правите каквото си искате, и тогава вас ще искат да пребиват!

И какво като е частна фирма? Цитирай ми закон в който пише, че щом е частна фирмата може да прави каквото си иска, че аз съм се минал явно да се съобразявам с закони, потребители и т.н.

Ние сме потребители на частната фирма Гошо и ползваме услугите и, даже правят пари на наш гръб. Нямаме право да изразим мнение ли? Не можем да се възмутим от некадърните им услуги ли?
 
От: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Ние сме потребители на частната фирма Гошо и ползваме услугите и, даже правят пари на наш гръб. Нямаме право да изразим мнение ли? Не можем да се възмутим от некадърните им услуги ли?

Това е то частната фирма - да прави пари от твоя и моя гръб. И това е мое и твое право - да изразим недоволство, че не ни дават да крадем безпрепятствено от тях стока (т.е. да правим пари на техен гръб). Истината е, че ни отпускат по малко "гювеч", но ако решат, могат и да ни отрежат, да спрат и затрият фирмата и те и фамилиите им да си живеят с парите едно хилядолетие.

На мен ми е смешно това - да казваме на една частна фирма какво да прави и как да продава стоките си. Все едно да кажем на Ролс Ройс или Ферари да продават автомобилите си по 1 000 евро и да ни осигуряват безлимитен кредит, защото не можем да си позволим да им купим автомобилите на тяхната цена! Смешна работа!

Просто трябва да гледаме да се развиваме, за да станем големи и ние да можем да определяме правилата и другите да се съобразяват с нас, а не ние с тях!
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Не знам, но мисля че Марк Цукърбърг заслужава някое нетрадиционно мъчение.
 
От: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Това е то частната фирма - да прави пари от твоя и моя гръб. И това е мое и твое право - да изразим недоволство, че не ни дават да крадем безпрепятствено от тях стока (т.е. да правим пари на техен гръб). Истината е, че ни отпускат по малко "гювеч", но ако решат, могат и да ни отрежат, да спрат и затрият фирмата и те и фамилиите им да си живеят с парите едно хилядолетие.

На мен ми е смешно това - да казваме на една частна фирма какво да прави и как да продава стоките си. Все едно да кажем на Ролс Ройс или Ферари да продават автомобилите си по 1 000 евро и да ни осигуряват безлимитен кредит, защото не можем да си позволим да им купим автомобилите на тяхната цена! Смешна работа!

Просто трябва да гледаме да се развиваме, за да станем големи и ние да можем да определяме правилата и другите да се съобразяват с нас, а не ние с тях!

Малко са ти некоректни примерите, защото Гошо не произвежда и продава дюнери, а ние не ги ядем на аванта. Гугъл без нашите сайтове е нищо - кръгла нула(ние правим Гугъл). Потребителите не влизат в нета заради гугъл, а заради нас. Така, че те трябва да се съобразяват малко или много с нас ако искат да развиват бизнес и тази им стратегия на гавра няма да изкара в дългосрочен план.:wink:

Но да не спорим излишно темата е петъчна да си правим кефа и майтапа на гърба на Пръцко.:mrgreen:
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Не знам, но мисля че Марк Цукърбърг заслужава някое нетрадиционно мъчение.

Тъкмо днес гледах новата серия на Викингите, много добра идея показаха. Разпъване "Орел".
Гръдният кош се отваря откъм гръбнака, ребрата се разпъват като криле, а белите дробове се премятат на раменете.
И така докато човека умре.
Адски болезнено било. Викингска му работа!
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Тъкмо днес гледах новата серия на Викингите, много добра идея показаха. Разпъване "Орел".
Гръдният кош се отваря откъм гръбнака, ребрата се разпъват като криле, а белите дробове се премятат на раменете.
И така докато човека умре.
Адски болезнено било. Викингска му работа!
Ей сега го гледах, Кървавият орел ще свърши работа :)
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Кой знае - кой не, редно е да спомена - http://karakehayov.com/
А доколкото разбрах от Калин определено мисли да ги 'гони' НЕ само на локално ниво.
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Нищо не се споменава за ББ... 8)
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Нещо пак прави тоя тиквеник, от няколко дни. Баси денса и чудото. Ша го пречукам :clap:
 

Горе