Подарък за милионер

От: Подарък за милионер

Заснемай го тайно в движение (в продължение на дни). Направи му едно филмче, украси го с ефекти и сядайте да се насладите на гледката в деня на партито :D
Май съм закъсняла с предложението...
 
От: Подарък за милионер

Ето и моето предложение:
Винаги подаряваме един подарък с голяма стойност когато може да подарим 3 с по-голяма символика.
Най-големият от три те който аз бих предложил е: Писалката защото хем е скъпа, хем с пожелание с нея да подписва само договори / сделки или чекове който да са в негова полза.
Както вие всички предложихте книга на любим автор или нещо по-мъничко за хобито му.
А за номер три някаква приятна закачка свързана с приятен момент който сте имали 2мата :)
 
От: Подарък за милионер

Изчерпа ли се темата? Милионера има ли си вече подарък? Че ние може да продължим с месеци с предложенията
 
От: Подарък за милионер

Пред година-две подарихме един много стилен тефтер с химикал и още няколко дребни неща. Личеше си, че подаръка е избиран и опакован старателно, но все пак 'сглобен' в последния момент. То не беше и лъжа - наистина отбиване на номера. Не очаквах да го ползва, а после ми стана много хубаво като го видях в едната му кола.
Продължавайте с предложенията. То да не е само 1 милионер? :) До тук има доста интересни неща.
 
От: Подарък за милионер

Е па кажи тогава с какво се занимава, то общи подаръци за конкретен човек не е много оферта :)
 
От: Подарък за милионер

Аз процедирам по следния начин. Ако не ми хрумне нещо специално отивам до банката и купувам някаква монета, има и разни декоративни кюлчета, талисмани, плочки, медальони и какво ли не, с бюджет от 100+. Разбира се тук липсва личния момент, но въпреки това много се харесват.
 
От: От: Подарък за милионер

Аз процедирам по следния начин. Ако не ми хрумне нещо специално отивам до банката и купувам някаква монета, има и разни декоративни кюлчета, талисмани, плочки, медальони и какво ли не, с бюджет от 100+. Разбира се тук липсва личния момент, но въпреки това много се харесват.

Това и аз го практикувам :) много се харесват, наистина.
 
От: Подарък за милионер

В духа на темата и милионерите да ви покажа една /според мен/ простотия..

Минерална вода.. 750 мл, 50 евро, литъра - 66 евро.

.. и това, защото.............. има камъчета сваровски по нея...... :cry:

1624332_10202901923135279_1778564653_n.jpg
 
От: Подарък за милионер

Наскоро четох за един юнак от Б***а - купил си циганка. 8)
 
От: Подарък за милионер

На една приятелка, която си има всичко, но е запалена любителка на цветя в саксии - има повече от 500 саксии в апартамента си и поръчах едно екзотично растение, което за щастие тя нямаше и си умря от кеф - та търси после из нета информация как се отглежда, как се разсажда, въобще хвана дикиш, пък струваше към 25 лв. Ама и аз се подготвих отдалече - търсих инфо, после питах мои познати, които се занимават с цветарска дейност, да ми го донесат навреме и така.
 
В духа на темата и милионерите да ви покажа една /според мен/ простотия..

Минерална вода.. 750 мл, 50 евро, литъра - 66 евро.

.. и това, защото.............. има камъчета сваровски по нея...... :cry:

1624332_10202901923135279_1778564653_n.jpg

[video=youtube;IEaHRx2-PJg]http://www.youtube.com/watch?v=IEaHRx2-PJg[/video]

Хахахаха. :)
 
От: Подарък за милионер

Купи му една ябълка за да си спомни от къде е тръгнал.
Нали така се става милионер:) или поне така е станал Рокфелер.
Аз пробвах така ама не стана, явно това вече не върви след новите ъпдейти:p
 
От: Подарък за милионер

Привет. Отдавна не бях пускал тема, а сега е хем наложащо, хем пък и петъчно. :|

Пиша ви от града, който е на трето място по милионери след София и Варна. :wink:
Досега не съм срещал затруднения, за да избера подарък на когото и да е. Дали ще е нещо сантиментално, дали ще е нещо практично или просто да осъществя мечта или желание, за което от години не намира време - няма значение. Доста често се налага подаръка да се вземе с комбиниране на време, усилия и пари от няколко души, но все пак си заслужава.
Та наскоро се зачудих - какво може да се подари на милионер? Било то за рожден ден или друг личен повод?

Някакви идеи? :) Изключваме фаберже, ролекс и други артикули, които не са по джоба на средностатистическия мен. :rolleyes:

Бъзикчийски подарък.

Най-добрия начин да се измъкнеш евтино или поне горе-долу на добра цена, да се измести фокуса от материалната стойност и да избегнеш неловката и сапунлива ситуация, в случай, че не ти хареса подаръка.

Така, че помисли за какво се е бъзикал най-често човека и направи нещо изненадващо, оригинално, което не е очаквал. Това ще е по-добре, отколкото някой сувенир, който да прашасва, докато евентуално се счупи.


Вариант 2: Мейк мъдър подарък - подари му чепици, за да стъпи здраво на земята и да не хвърчи в облаците понеже има милиони. Марковите обувки не могат да заменят традиционните чепици на средностатистическия сиромах. ;)
 
От: Подарък за милионер

Вие какво се вързахте тука какъв подарък да купите на милионер,всеедно купувате подарък на извънземно,а не на човек.Гледайте малко по-нормално на хората :) Пък се започнаха едни размисли,какъв характер бил,та гравирани пушки и т.н.Ако ви е истински приятел човекът,независимо колко пари има,той ще знае вашите възможности и ще се съобрази с тях.2 страници се изписаха за пълна глупост(според мен).
 
От: Подарък за милионер

На милионер можеш да му подариш нещо hand-made от теб. Няма по-добър подарък. Иначе не много скъпо е да му подарите негов портрет по снимка :) те тези хора харесват такива неща :)
 
От: Подарък за милионер

Шефът на мутрите подарил на един от тях часовник:
- Ето ти награда за добра служба! Часовникът е супер! Даже може да се къпеш с него.
- Шефе, а къде са му копчетата за топла и студена вода...
 

Горе