Продава се: Подарявам домейна us-mommy.com

nsevimov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, подарявам домейна us-mommy.com който е регистриран в GoDaddy и изтича на 24/06/2016. Когато закупих домейна имах идеята да създам портал като bg-mamma но обстоятелствата се стекоха така че така и не стигнах до реализацията на този проект защото фокуса ми беше изцяло насочен към друг проект който за щастие вече е реализиран но това е проект който изисква изключително много време точно заради това бих искал някой друг който има възможностите и най-вече капитала да реализира или поне да опита да наложи такъв портал в САЩ.

Готов съм да представя на бъдещият собственик и идеите които съм имал както и начина на разпространиение на проекта.

Първият коментирал темата получава домейна но имам две условия: да не е новорегистриран и да не свети в червено;
 
От: Подарявам домейна us-mommy.com

нема да чакаш дълго, фащам бас за една софра

Честито и ти пожелавам успех! :beer: Изпрати ми на лично съобщение имейла с който си регистриран в GoDaddy за да ти го прехвърля както и винаги можеш да се чувстваш свободен да ми пишеш за да обменим идеи относно проекта.
 
От: Подарявам домейна us-mommy.com

Аа не си ме разбрал, язе не съм кандидат, само ти казах, че бързо ще те налазят
 
От: Подарявам домейна us-mommy.com

Аа не си ме разбрал, язе не съм кандидат, само ти казах, че бързо ще те налазят
Моя грешка! Но иначе така като гледам никой няма интерес и скоро ще пиша да заключат темата.
 
От: Подарявам домейна us-mommy.com

Здравей,

Виждам, че няма други желаещи за сега ... Аз бих го взел и пробвал ако не се появи някой "по-надежден" и си решил да не го подновяваш. И понеже нямам много опит с разработката и развиването на подобен тип проекти - ще съм ти благодарен ако споделиш и идеите, за които си писал.

Поздрави
Иван
 
От: От: Подарявам домейна us-mommy.com

Здравей,

Виждам, че няма други желаещи за сега ... Аз бих го взел и пробвал ако не се появи някой "по-надежден" и си решил да не го подновяваш. И понеже нямам много опит с разработката и развиването на подобен тип проекти - ще съм ти благодарен ако споделиш и идеите, за които си писал.

Поздрави
Иван

Изпрати ми имейла с който си регистриран в GoDaddy както и данни за контакт в Skype или някъде другаде където ще е удобно да се чуем за да ти споделя идеите си.
 
От: Подарявам домейна us-mommy.com

Получих домейна! Благодаря на колегата! Точен и коректен!
Сега остава само да успея да направя нещо с него :)
 

Горе