Предлагам: Поддръжка на сайтове, поправки, оптимизация

Има някакъв проблем със сайта май, че има само 2 колела на фон, които се въртят.
 
3-4 трябва да са колелата :) С какъв браузер си, настройки за блокиране?
 
Е така е, все гледам нещо различно да направя. Може да е автогол :) Както и да е, нали се чете?
 
Мне, нямам нерви да чакам да ми се въртят някакви колела, докато се зареждат ред по ред, за да видя какво се предлага.
Тоя сайт е абсурд от потребителска гледна точка.
 
Тест за нерваци :D не е зле да се отсяват такива ;)

Отворете си го от телефона, там всичко е порязано. Явно ще трябва да пиша всичко в поста o_O
 
Нещо не включвам какъв ти е случая! Не съм те грабнал, точно защото не съм счел мнението ти за спам.

Я си намерете някъде другаде работа, по-добре :) И без това сте последните търсещи такава услуга, всъщност - конкуренти. Хайде малко колегиалност, защото не искате да виждате лошата ми страна ;)
 
Не с лошо де, само исках да ти обърна внимание, че на хрома на pc-то се въртят само някакви търкелеци и никакъв текст, никаква опция за клик, нищо не става. Аз не сващам каква е идеята.
 
Ама не съм лош, не знам защо така сте настроени :rolleyes:

Остави ги тия колела, нека си се въртят.
Но не бях се замислял дали няма да свършат работа, нещо в стил Кашпировски хаха
 
Братленце нищо лично но, не мислиш ли че не е удачно да предлагаш оптимизации и тнт и
Resource TypeRequestsTransfer Size
Total1824,402.8 KiB
Media324,271.1 KiB
 
Извинявай нещо направих не разбрах как :) Че идеята ми беше аз като потенциален клиент защото наистина имам нужда от човек като теб след като отворя сайта и всичко умира в мен. Пак казвам не се заяждам чисто като съвет това колело тези светещи елементорски widgets повече ти вредят от колкото да ти помогна да си презентираш продукта
 
Няма да махна клипчето, ако това имаш пред вид, защото не виждам какво друго. Явно си чекнал тулче, показало ти е каквото трябва, нали ;)
Не е клиентки сайт, моя изгъзица си е. Мога да ти покажа всякакви изгъзици, мога да ти покажа и самолети, мога и визитки с 4 думи. Така искам да бъде, да е бавно, да се чете, да се внимава. Не е за бързаци. Не ми трябват уебмастъри, които не могат да отворят един сайт :D Изобщо - не ми трябват уебмастъри хахаха
 
Избора е твой, както казах мнение на потенциален клиент. Далеч от уебмастър съм просто си ценя парите и времето. Това така наречено тулче го има в всеки един хром броузър. Жив и здрав и успех
 

Горе