Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Обадиха ми се от градината на дъщеря ми да я взимам и да не я извеждам никъде да и дам една капка йод. Стреснах се отначало, защото директорката ми каза, че Аец Козлодуй е грумнало нещо, а тя жената изобщо не е била наясно.

Няма повод за паника.
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Амчи то преди два месеца немаше ли пак пожар,,, ного зачестиха напоследък, да им изпратим поне един пожарникар, примерно Б. Борисов
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Амчи то преди два месеца немаше ли пак пожар,,, ного зачестиха напоследък, да им изпратим поне един пожарникар, примерно Б. Борисов

Той поне е с черен колан, ше им покаже на братушките как батман гаси пожари.
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Българите са като хлебарки в това отношение , дори и при радиация - продължават да си живуркат спокойно.
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Българите са като хлебарки в това отношение , дори и при радиация - продължават да си живуркат спокойно.

Аха ти шото си в Англия и злорадстваш, ах ти долен ляв англичанин такъв
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Аха ти шото си в Англия и злорадстваш, ах ти долен ляв англичанин такъв

Всъщност съм в Румъния , но утре се завръщам :D Ти на къра ли си ? Да не те удари радиационния облак.... :D
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Всъщнос язе бех на кон, но в моменто съм на маса и пия мастичка с менточка т.е. облак и мириша на олдспайс, шото ядах тиквички с чесан,,, начесах лите тиквичке
 
От: От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Всъщнос язе бех на кон, но в моменто съм на маса и пия мастичка с менточка т.е. облак и мириша на олдспайс, шото ядах тиквички с чесан,,, начесах лите тиквичке

теб специално и радиацията да те затрие , няма да е голяма загуба за човечеството :D
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Записвам се - няма как. :) Бластера vs Бърни = гаранация за голямо забавление.:D
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

теб специално и радиацията да те затрие , няма да е голяма загуба за човечеството :D

Сигорен съм, че и банкет ши дадеш дажи, ама нема да стани в близките хилядо години, шото съм будис
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

Обадиха ми се от градината на дъщеря ми да я взимам и да не я извеждам никъде да и дам една капка йод. Стреснах се отначало, защото директорката ми каза, че Аец Козлодуй е грумнало нещо, а тя жената изобщо не е била наясно.

Няма повод за паника.

Това сериозно ли? Тази нормална ли е?
 
От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай
Що така, има ли причини или пак Бърнекс ми са бърка и дава рипорти
Ще ми секнете ентусиазма да пиша теми и коментари
Забранете му на този грездей да ми пише в темите
Хем ми пише в темите, хем ме докладва и отрицателен реп ми дава
НЕ съм съгласен с този начин на администриране
 
От: От: Пожар. Радиация. Чернобил: къде да се скрия

ама нема да стани в близките хилядо години, шото съм будис

Ще влезеш ти в правата вяра - Намасте.:D
 

Горе