Позитивно за Предприемач!

uni-web

Well-Known Member
Живота на предприемача не е лесен изпълнен е с много трудности и неволи.
Предприемача може да има всичко и нищо, предприемача е нещо което всеки иска и не всеки може да постигне, предприемача е предприемач.

Това е моето кратко определение за предприемач.

За форума искам да кажа, че ми донесе приятелства и запознанства с много прекрасни хора за което съм супер щастлив.

Пожелавам на всеки нов Предприемач да се почуства като мен, и да бъде приет в обществото по същият начин.


Моля и другите да се изкажат по темата и без много хейт "Не че не му се кефя" :clap:
 
От: Позитивно за Предприемач!

“I have not failed. I’ve just found 10,000 ways that won’t work.” ~ Thomas Edison

“Entrepreneurship is the last refuge of the trouble making individual.” ~ Natalie Clifford Barney

“My son is now an “entrepreneur.” That’s what you’re called when you don’t have a job.” ~ Ted Turner
 
От: Позитивно за Предприемач!

На мен форума също ми е донесъл много запознанства и приятелства :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

На мен форума ми носи пари - Радвам се, че го има и няколко пъти съм си мислил да почерпя създателите му.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Не мога да кажа, че този форум ми е донесъл много пари, но все пак ми донесе някакви в комплект с познанства с интересни хора.
 
От: Позитивно за Предприемач!

На мен форума ми носи пари - Радвам се, че го има и няколко пъти съм си мислил да почерпя създателите му.

Ами престраши се някой път :mrgreen:
 
От: Позитивно за Предприемач!

Ами престраши се някой път :mrgreen:

Ама без хейт у темата моля. ;)

Иначе радвам се, че ви допада, аз лично мога още да говоря по случая но няма да е тази вечер че седнах на биричка с приятел. :)
 
От: От: Позитивно за Предприемач!

Не мога да кажа, че този форум ми е донесъл много пари, но все пак ми донесе някакви в комплект с познанства с интересни хора.

niks, кръчмата и други :mrgreen:
 
От: Позитивно за Предприемач!

Ама без хейт у темата моля. ;)

Иначе радвам се, че ви допада, аз лично мога още да говоря по случая но няма да е тази вечер че седнах на биричка с приятел. :)

Съвсем не е хейт. Просто подканвам за почерпка на създателите. Заслужили са си я...
 
От: Позитивно за Предприемач!

На мен ми харесва средата тук, макар да не се вписвам в графата - Програмист и прочие, ми е добре че се заобиколих с хора като Вас.
Определено начинът ми на мислене се променя с всеки изминал ден.
Изградил съм си мнение за повечето от редовните, рядко пиша но се радвам че Вие го правите. Правите ме по добър.
Следя много теми и прекарвам по няколко часа във форума в четене.
Започнах да виждам зад невидимата бариера която е била винаги около мен.

Та, не е трудно да се промени човек. Просто трябва да промени заобикалящата го среда.

Поздрави на всички.
Респект
 
Последно редактирано:
От: От: Позитивно за Предприемач!

Последно променено от myselfmonev : Днес в 18:06 Причина: Една единствена правописна грешка... по дяволите.

Определено много неприятно! Недопустимо е допускането на такава ужасна грешка. Добре че си реагирал бързо и навреме, преди ДА Я ВИДЯТ ВСИЧКИ :lol:
 
Последно редактирано:
От: От: Позитивно за Предприемач!

Определено много неприятно! Недопустимо е допускането на такава ужасна грешка. Добре че си реагирал бързо и навреме :lol:

Даже харкона не се изрази като теб!

Хейтърите у групата си да хетят моля!!!!

А на теб от вчера съм ти насъбрал!
 
От: Позитивно за Предприемач!

Аз тук основно разпускам, щото по цял ден бачкам и издивявам, пък и тука се срещат предимно умни люде, така че става лафче :) Понякога ме обзема желанието да споделя с някой какво съм открил и го правя (е, не е много често, ама без пари толкова :lol:). Хубаво местенце е форумчето, определено за мен най-стойностният български форум.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Аз тук основно разпускам, щото по цял ден бачкам и издивявам, пък и тука се срещат предимно умни люде, така че става лафче :) Понякога ме обзема желанието да споделя с някой какво съм открил и го правя (е, не е много често, ама без пари толкова :lol:). Хубаво местенце е форумчето, определено за мен най-стойностният български форум.

You must spread some Reputation around before giving it to redrum again.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Да и това ти мнение беше толкова смислено, наистина всички трябваше да знаем че за жалост не си успял да дадеш репутация ахахахаха жалък позьор
 
От: Позитивно за Предприемач!

bgtupanfighter, като ти чета изказванията (не само в тази тема) не се сдържах да те зачервя, а по принцип се сдържам.

niks, кръчмата и други :mrgreen:
Интересни личности посочи. Само дето изобщо нямах предвид тях.
10x for trolling :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Да и това ти мнение беше толкова смислено, наистина всички трябваше да знаем че за жалост не си успял да дадеш репутация ахахахаха жалък позьор

Хубаво е , че има циклажи като теб с които да си раздухва ежедневието. Бейби не знам за теб ама сега вече си изпроси банана, аз ще те репортна лично щото таквис като теб най много ги обичкам да ги цункам.
Аре бегай сега си играй с пишока и не ми прави темата хейтърска, щото имаше съвсем друга цел!
 
От: Позитивно за Предприемач!

Уни, давай, за втори път ще ти е :) Добре, че разкри истинското си АЗ - лизаролапач :D
----------------------------------------

bgtupanfighter, като ти чета изказванията (не само в тази тема) не се сдържах да те зачервя, а по принцип се сдържам.

Ама моля те, въобще не се притеснявай, това да са ти грижите :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Уни, давай, за втори път ще ти е :) Добре, че разкри истинското си АЗ - лизаролапач :D
----------------------------------------



Ама моля те, въобще не се притеснявай, това да са ти грижите :)

Ах мижитуркоооооо що не могат ти върнат пак вчерашния сттус щеше си с две червени звезди . ;)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Нека съм с осем, щом това ти прави удоволствие, за мен лично не е мерило

Иначе, понеже си големият репортер, я кажи кво стана от снощи, нали щеше да ми казваш къде съм бил с заслужен реп (оная тема със златка) - нещо неудобно ли ти стана, че реши да я зарежеш и вместо това пуснеш тази ултра мазнярската

Такива мухали като теб съм ги виждал на купчини, нищо ново
 

Горе