Покани приятели , Спечели награди

Thebusiness

Member
Как да спечелим страхотни награди всеки месец?

Правила и условия на играта


Продължителност на мероприятието: 15.02.2008 - 31.08.2008

Всеки потребител получава по 1 точка за всеки поканен приятел и по 1 точка за всяка регистрация на нов потребител направена от поканения приятел. (пример: Аз каня Генчо - получавам 1 точка. Генчо кани Гинка и той получава 1 точка, и аз получавам 1, като моите стават общо 2, т.к. Гинка е поканена от Генчо, който съм поканил аз.)

Броят се само поканените приятели, които имат: снимка в профила си
активност минимум 30%

Могат да участват само регистрирани потребители с поне една снимка в профила си.
Награди могат да се поръчват само от 1ви до 7ми на всеки месец или да се събират до края на състезанието за по-голяма награда.
Позволено е поръчката само на една награда за един месец.
Възможно е да променим някоя от наградите при изчерпване и да я заменим с друга на приблизително същата стойност.
Наградите се изпращат в рамките на 30 календарни дни на посочения адрес.
При поръчка на награда точките се взимат и не може да се откажете от нея, а точките да бъдат върнати.

Получаваш по 1 точка за всеки поканен приятел и по 1 точка за поканените от твоя приятел приятели.
Може да взимаш подаръци всеки месец или да събираш няколко и да вземеш някоя от големите награди!

А СЕГА ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ПРЕДИ ДА ЗАДАВАТЕ ВЪПРОСИ

Първо:Никой не изисква от вас да каните приятели.
Второ:Просто даваме награди на хора поканили приятелите си тук.
Трето:Всичко е на добра воля.

Най-често задавания въпрос: защо нямам точки?
За да ви се брои точката поканеният от вас приятел трябва да отговаря на тези условия:
1. Да има снимка в профила си
2. Да има активност минимум 30%
3. Да е регистриран от уникален IP адрес
- Не забравяйте, че ще получавате точки и за поканените приятели на вашите приятели!

Ако сте получили точка за приятел, но активността му падне под 30%, точката се взима обратно (отново защита срещу фалшиви акаунти, трудно може да се подържат примерно 20 акаунта от един човек, по лесно ще му е да намери 20 реални потребителя ;), качи ли се на 30% пак - връща се точката.


Нито една от наградите не е ограничена в бройката.

Вие само ни лъжете, всъщност не давате никакви награди!

Това не е вярно. Може да видите и да се свържете с хората печелили награди. Чувствайте се поканени да пишете на всеки един от потребителите, за да се убедите в нашата коректност.


По доло ще намерите линк за регистрация :





ЗА РЕГИСТРАЦИЯ ЦЪКНИ ТУК!

Забележка:

Линка е с мои реферал. Ако съм ви помогнал с темата ще ви помоял да се регнете през линка по горе
 

Горе