Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политици”!

От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

Гоуем си баце :)
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

Много ме изкефи на Волен доведеното синче дето на събранието за избиране на инициативен комитет направи ебати и гафа - Вместо името на новата им партия вика Атака.

Агейнст гледам кефиш се - Ти не беше ли фен на една партия от подобни ренегати.
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

Мантата гледам чете темата и се кани да напише нещо "умно"....

МАНТАААА сопри се, молим ти се, това стихче е за такива като тебе писано :)

едит: пу дева изпревари ме
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

Абе ти вече си развил страхова невроза като ме видиш да ти чета постовете и ти се свива втулката :)
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

Така е, като знам че ще сипеш нещо бесепарско, та после цял ден ще се ядосвам, вместо да вършим работа :)
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

Само един пример - Марио Тагарински. Тоя си мисля, че даже не знае в коя партия е сега. Всичките ги обиколи, всички гъзове излиза само и само да е депутатин.
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

ББ - БКП - НДСВ - ГЕРБ - мутрафона е обиколил само три за щастие :)
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

Ето един подарък от мен за темата в блога

29p8477.jpg
 
От: Политика Поздрав за всички политически хамелеони, номади и безхарактерни “политиц

ББ - БКП - НДСВ - ГЕРБ - мутрафона е обиколил само три за щастие :)
БКП -> БСП
Най-голямото пребоядисване. Всички под строй! Равнис! Преброй се!
И най-голямото присвояване! Само един пример - Бузлуджа е на социалдемократите.
 

Горе