Помогнете за спасяването на човешки живот

darkenergy_

Active Member
Колеги, на моя колежка от курса в университета ѝ откриха тумор. Момичето претърпя операция, но събираме пари, за да ѝ помогнем за химиотерапията. В момента действаме по организацията на благотворителен концерт.

Решили сме да напечатаме за начало 600-800 флаера и 4-5 големи плаката, за да информираме обществеността и всеки, който може, да дойде на самия концерт. Нямаме обаче човек, който да направи графично самите флаери. Аз мога да направя с фотошоп всичко, но нямам опит с принтирането, а трябва от един лист с формат A3 да може да се направят поне 4 флаерчета.

Флаерите трябва да са нещо съвсем простично - примерно някакъв приличен фон, информация къде ще се проведе благотворителният концерт и да се вкарат може би 2-3 снимки.

Каузата е благородна и благотворителна, надявам се някой да се отзове. Ако някой може да помогне, нека да пише в темата някакви контакти или да се свърже с мен на ЛС.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Аз не знам как да ги направя на фотошоп, но мога да ги наместа на А3 за да станат за принтиране. Виждам че това те притеснява май.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

В коя държава ще се лекува момичето,
щото нали у нас онкоболните не заплащат за химиотерапия
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Да, да, плащала тя, да и е*а майката и на тъпата държава смотана.

Всъщност може и аз да направя графиката, ако някой да се заеме да я намести за формат // A3 //. Обаче не знам как стои въпроса с векторизацията, ще трябва и плакат.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Да, да, плащала тя, да и е*а майката и на тъпата държава смотана.

Всъщност може и аз да направя графиката, ако някой да се заеме да я намести за формат // A3 //. Обаче не знам как стои въпроса с векторизацията, ще трябва и плакат.

Интересно, дай да пратим Господарите на ефира
Толкова познати имам дето са минали през химиотерапия и знам, че е безплатно
Баси да се рекетират раковоболни за химиотерапия, и колко пари трябват
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Е като си готов дай снимката , ще пробвам да я наместя на А3. После ще ти я върна за принтиране.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

С флаери, принтиране и фотошоп няма как да помогна, ако мога да помогна с банери, т'ва онова, статии... действам веднага.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Голяма част от средствата, които ще съберем от този концерт, ще отидат за последващите операции...дано са успешни.

@low, благодаря за съдействието. Ще ти пиша, когато дойде времето. В момента не сме наясно нито с датата на концерта, нито със залата, където ще се проведе, нито със съдържанието на текста.

Сигурно ще имам нужда от помощта на човек, който може да прави векторни графики, за да се направи нещо за голям плакат.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Добре, ADO, ще ти пиша, ако потрябва някое банерче, ако пренесем кампанията и в интернет.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Е ако трябват за операции кажи банковата сметка и сайта за набиране на помощи
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Ако почне набиране на средства и по сметка, това сигурно ще се обяви направо на сайта на Югозападния Университет (swu.bg). Ще пиша в темата, ако такова нещо се направи.
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Ами заглавието на темата е сериозно и си помислих, че бих дарил ако имаше някаква организация
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Защо няма дарителска сметка?
Само концерт ли организирате?
 
От: Помогнете за спасяването на човешки живот

Ние тепърва започваме с организацията. Искаме всичко да се публикува и в сайта на университета, както и в няколко сериозни медии, за да се види, че е сериозна кампания.. Знаете колко измамници се навъдиха...
 

Горе