Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

ReminD

Well-Known Member
Извинявам се за заглавието, значи ето какво ми трябва - нещо като event сигнъп. Имам UserPro плъгин в wp сайта и искам например да обявя някакъв евент и хората да се записват и да вади списък със записалите се досега users - търсих, гледах, разглеждах - нека ако някой е използвал подобно нещо да сподели как. Не ми се нрави ръчно да ги правя тези неща.
 
От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

thanks, и аз разгледах подобни, сега ще тествам да видим дали ще свърши работа
You must spread some Reputation around before giving it to s1yf0x again.
 
От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

You must spread some Reputation around before giving it to s1yf0x again.

Една свястна тема ще пуснеш, няма как да не я уважим.
 
От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

Лошо - и това не работи с регистрирани потребители от wordpress - на мен ми е нужно само регистрирани потребители в сайта ми да могат да се записват за евенти.
 
От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

Sorry не съм разбрал първоначалното задание.
 
предполагам плгина се вика със шорт код на дадена страница.... защо не я направиш страницата да се вижда само от регнати?

Имаш пейдж1 публичен където описваш евента за да е видим за света и отдолу линк към страница2 където е самат форма видима само от регнати в сайта....

ще им казва че нямат аксес и че трябва да се регнат ... (след като се регнас само с юзер и мейл) може да попълнят пълни данни за формата

(не съм си изпил кафето още но трябва да работи що годе така)
 
От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

Интересна идея coolice - мерси - засега ще си поиграя с buddypress имам една идея, ако не стане - ще го мъча по твоя начин с custom fields - умно, да
Thanks for adding reputation to this user. May you be lucky enough to receive the same Reputation back in turn.

иначе минуса на твоята идея е това, че може да изментрят и да впишат грешни данни, аз това искам да го избегна - един път като се регнат, да и взема юзернейм и други данни, които искам за акаунти на други места и т.н.. Тоест тези, които се сигват за евента, трябва да съм сигурен, че вписват реал юзернейм, пък и другите данни, които попълват при регистрацията си трябва да са същите.
 
ами незнам човек просто не съм го ползвал за евенти, но ако се плаща евента или ако е вързан с други бонуси за ника едва ли ще впишат грешен

другата опция е да се модифицира кода на някой от тези плъгини
 
От: Re: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

ами незнам човек просто не съм го ползвал за евенти, но ако се плаща евента или ако е вързан с други бонуси за ника едва ли ще впишат грешен

другата опция е да се модифицира кода на някой от тези плъгини

BUDDYpress не става. Ще го мъча по твоя начин и ще пиша да кажа какво съм измислил, ако трябва ще се пипа и кода. То попринцип не е много фатално, понеже имам bridge на wp-то с форум phpbb3 и там много лесно с една тема мога да кажа да се сигнъпват от там де, не е много фатално ако не успея така както желая.
 
От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

Направо съм забил... ако имате някакви идеи ще съм благодарен
 
От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

В голяма схема се вкарах, сериозно :twisted: , утре ще разправям как извъртях нещата и се оправих.
 
Re: От: Помогнете с избора на плъгин - спешно е!

Направо съм забил... ако имате някакви идеи ще съм благодарен

Ще се опитам и аз да дам акъл. Виж това: http://wp-events-plugin.com/documentation/user-capabilities/

или http://wordpress.org/plugins/events-manager/

И дали съм те разбрал правилно. Искаш потребителите на WP сайта да виждат (само те) ивен, който си пуснал? Това ли е целта? Дай някой пример, че и аз не схващам нещо.
 

Горе