Помогни ми с дизайн за визитка

devilx

Well-Known Member
Добър ден,

трябва да си изкарам визитни картички , но не ми отдава напоследък с дизайна. Някой може ли да ми помогне, ако имате свободно време да ми предложите няколко варианта , пък аз ще ви се отблагодаря с линкове в мойте сайтове, те са 3-4 броя но са от доста години, ще имате полза.

Визитката трябва да е за ЗЕМЕДЕЛСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ. искам нещо готино да е ..
 
От: Помогни ми с дизайн за визитка

В случай, че никой не се отзове (или поне да му помогнеш в някаква степен) - намери подходяща картинка която да се използва :roll:
 
Какъв стил ще са? По-корпоративен или малко по-кежуал. :) И какви бранд цветове ще следваш, или ти само картинка визия, без елементите? :) Много добри дизайнери има тук и мисля, че ще ти свършат идеална работа. Доволен съм от всичките, с които съм работил тук. Няма да сбъркаш, който и да избереш. Естествено, разгледай им и предишните проекти, за да видиш дали ще е на "твоята" вълна самия дизайнер.
 
От: Помогни ми с дизайн за визитка

Ами за сега нямам представа, ей така като за начало да раздавам на хората, пък след време може нещо по професионално ама желанието ми е да привлича окото пак.
 
От: Re: Помогни ми с дизайн за визитка

Дизайнер? Или просто само идеи търсиш. :)


Ами чесно казано, търся нещо безплатно и различни идеи, не мога да измислям. Не търся дизайнер който платен, затова не съм пуснал темата в секция пазар.
 
Виж на какво попаднах, дано ти е полезно:

hubhomedesign.com/farmer-business-cards

sara_heilwagen_seldom_idle_farm_business_card.gif


649619782.jpg
 
От: Помогни ми с дизайн за визитка

Ето ти набързо нещо хубаво и изчистено, един екшън и едно трасе имич и готово, ако ти харесва драсни ще ти пратя файла.

67309ab1a3e5b5cdcc4efdf165b043c1.jpeg
 
Re: От: Помогни ми с дизайн за визитка

Ето ти набързо нещо хубаво и изчистено, един екшън и едно трасе имич и готово, ако ти харесва драсни ще ти пратя файла.

67309ab1a3e5b5cdcc4efdf165b043c1.jpeg

Да, това е добро. Нещо точно в този стил си го представям и аз. :)

Това е закачливо:

679e0dc2e67fe4be3dfc13eec5e19c0e.png


Това е по изчистено:

B129634.gif
 

Горе