Помощ за създаване на бутони вход и регистрация

petio_ss

New Member
Здравейте! Трябва ми малко помощ за следните неща:
Имам wordpress сайт, на който в хедъра искам да поставя 2 бутона или по точно само надписи (кликабъл) Вход и Регистрация, като при цъкане да препращат към 2 страници - съответно вход и форма за регистрация. Това знам как да го направя, но искам след като ме е препратило към страницата с полетата за вход и съм влязъл успешно, горе да се смени бутона от "Вход" на "Влязъл като": например. Предполагам, че не е особено трудно, но съм нов в тези неща и като цяло нямам познания в php.
Ще съм благодарен ако някой ми даде насоки или примерен код.
 
От: Помощ за създаване на бутони вход и регистрация

Не ти трябва код за тази работа.
Инсталирай си WordPress Access Control или нещо подобно.

В менюто си добави линкове към Вход и Регистрация (ако искаш да е по-лачено от стандартния логин си качи Theme My Login ).
После си създай същото меню, само че в вместо Вход и Регистрация си добави в него Изход.

В Manage Locations на меню редактора, ако преди си имал примерно
Top Navigation
сега имаш и
Top Navigation - Members Only
Присвояваш на второто меню, което си създал Location -> Top Navigation - Members Only.

Това е, ако държиш да ти е в менюто. Иначе Theme My Login си има widget, който се грижи за всички тия неща, ако се задоволиш да са в сайдбара.
 
От: Помощ за създаване на бутони вход и регистрация

@petio_ss, почисти си папката с входящи и изходящи, че не мога да ти отговоря :)
 

Горе