Помощ за татусче.. :)

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Имам си едно такова "малко" ангелче на гърба, горе долу изпъната педя на изпъната педя.. а бе деа знам голям е за мен :lol:
Този ми се намира посредата на гърба.. нестандартен е.. с криле, сянки под тях.. падащ.. Интересно е.. (казвам татуса, за да може евентуално някак си да се СВЪРЖАТ, новия и стария..)
И искам.. да му направя ДОПЪЛНЕНИЕ..
Вече съм го измислил допълнението..

Трябва ми Небесното царство.. женски ангел.. и 3 звезди.. да ги обръщат облаци..
Под тези неща ще има текст 1 дума, както и под моя ще сложим още 1 дума..


Не мога обаче да си намеря човек, който МОЖЕ да рисува добре и да има В Ъ О Б Р А Ж Е Н И Е ..
Има ли някой който може да рисува.. и дали ще му се занимава да направи една скица..?
Големината трябва да е на лявата плешка, като трябва да стига от рамото до края на плешката(надолу)(Може и да продължава по-надолу по гърба, няма проблем.. и без това ще си го шаря целия :lol:)
Малко по-голямо от Педя на Педя..

Има ли желаещи да помогнат..
Възнаграждение.. Не съм мислил..
Или не... измислих го.. Ще пусна 1 линк в моите фб групи.. имат над 150 хиляди фена.. ;)

П.С. ако видите някоя готина снимка на небесно царство/женски ангел, може да споделите.. да погледна..

Помагайте хора..
 
Татуистите са художници. Който татуист не може да рисува, а само да прекопира с машинката е мошеник. Избираш си някое студио, казваш какво искаш и ти правят скица.
 
От: Re: Помощ за татусче.. :)

Татуистите са художници. Който татуист не може да рисува, а само да прекопира с машинката е мошеник. Избираш си някое студио, казваш какво искаш и ти правят скица.


Там не можеш да се разплащаш с фейсбук линкове обаче:)
 
От: От: Re: Помощ за татусче.. :)

Татуистите са художници. Който татуист не може да рисува, а само да прекопира с машинката е мошеник. Избираш си някое студио, казваш какво искаш и ти правят скица.
Искам първо да видя няколко скици 1-2, горе долу да добия представа..
И чак тогава да ида при моя човек, който ми прави моя татус..
При него е кофтито, че много се чака.. много хора ходят при него и става много бавно с чертането и али бали..
За това реших да се допитам до колегите.. :)
Там не можеш да се разплащаш с фейсбук линкове обаче:)
Хаха :lol: И ти си прав :lol:
 

Горе