Помощ,,, Windows 8-->7

blaster

Well-Known Member
Моля за помощ при даунгрейд на Windows
Става въпрос да инсталирам Windows 7 на компютър на който е бил инсталиран Windows 8
Може да е нещо елементарно, но на мени не ми се получава
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

Моля за помощ при даунгрейд на Windows
Става въпрос да инсталирам Windows 7 на компютър на който е бил инсталиран Windows 8
Може да е нещо елементарно, но на мени не ми се получава
Значи, слагаи диску с седмицата. И кату ти търгне, утиеаш при устроиствата, даваш делете, диск Ц, или формат, и следуваш стъпките по нататука....
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

Значи, слагаи диску с седмицата. И кату ти търгне, утиеаш при устроиствата, даваш делете, диск Ц, или формат, и следуваш стъпките по нататука....

Не става тъй провал съм, даунгрейда от осмица нешо не мага го измагаря
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

Ами тъй е донгреда, формат на Ц-ту, и и даваш гас нататука.
Е па що ще махаюш хубавата усмица, нали казват, че много, уека, и юбава...
И оти изобщо си я сложил, като не ти оди
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

Туй го прая като услуга за ена комшийка и не ми се спори с нея а сакам дая вчипетля
Ама не ми се получава бре, да не версията ми да е калпава, толкоз компота сам слагал тази седмица а на даунгрейда тука от осмица ми спира инсталацията
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

При старт ъп фром бут, немое ти дава да не можеш да си изтриеш Ц-то. Мое го дава ако искаш под уиндои да го бараш
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

Това да не е лаптоп бре? Има някой дето хардуерно са ограничени да не може да се сложи седмица. Особено по новите.... На някой не можеш да им сложиш драйвърите, на някой изобщо не тръгва инсталацията.... Виж прочети да не е такъв случая, защото след формат да не тръгва или прекъсва е доста странно.
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

Ъм аз за кво И питах, за ко ти е 7 като 8 мицата е по юпава о всекъде?
 
От: Помощ,,, Windows 8-->7

Това да не е лаптоп бре? Има някой дето хардуерно са ограничени да не може да се сложи седмица. Особено по новите.... На някой не можеш да им сложиш драйвърите, на някой изобщо не тръгва инсталацията.... Виж прочети да не е такъв случая, защото след формат да не тръгва или прекъсва е доста странно.

Лаптоп Делл и7
 

Горе