Попаднах на нещо странно в интернет за мен ако можете да ми обясните.

И какво не си разбрал, а какво искаш да разбереш?

офф.
Само аз ли съм на мнение, че нещо, което като се прочете веднъж и остане неразбрано просто няма място на пазара?
 
офф.
Само аз ли съм на мнение, че нещо, което като се прочете веднъж и остане неразбрано просто няма място на пазара?
На същото мнение съм и аз. Щом не го разбира пазара, няма смисъл да го има, освен ако не си за супер специализирана аудитория, която е по-подготвена по темата. Но и така да е, пак е нещо странно. :)
 
От: Попаднах на нещо странно в интернет за мен ако можете да ми обясните.

Определено трябва да се измисли някаква забрана за измислени бизнеси със скапани преводи. :confused:
 
От: Попаднах на нещо странно в интернет за мен ако можете да ми обясните.

Вижте сега да ви обясня.Не ме интересова никакъв пазар,просто си написах името в google и ми излезе че имам някаква регистрация в този сайт която не съм правил.Не зная за какво става на въпрос но има нещо гнило,за това искам да знам за какво е сайта и може ли да ми се навреди по някакъв начин.
 
От: Попаднах на нещо странно в интернет за мен ако можете да ми обясните.

Сутринта го погледнах бегло, видях тъпото изписване на езика, и не се задълбочих.
Ще кажа какво си помислих. Сега пиша, защото казваш, че те има там.
Не знам доколко съм прав, но тези пичове са откупувачи на забавени плащания. Както Глобул си продава несъбрани вземания на някаква фирма, за около 20-ина % от стойността. Която фирма след това се опитва да ги събере по номинал. Разликата им е печалбата.
 

Горе