Постване във форуми?

momcheto

Well-Known Member
Чудя се има ли смисъл да правя много постинги във форуми. Взех ThemaPoster и се чудя има ли смисъл да поствам във форуми за повишаване на serp? И къде по-точно ще ми оставят спама (форуми)?:wink:

Виждам,че софтуерът дава опция да спамя и в Wordpress. Та някакви впечатления и коментари дали има смисъл?
 
що не си взе един скрапебокс ами взе това ъъъ нещо

във форуми може да си спамиш като пич - естествено постът ти ще остане само в забравени от създателя си форуми пълни с всякакви видове п**но спам (да, всякакви видове). В другите за съжаление има една порода потребители - модераторите, която изобщо няма да уважи труда ти и незабавно ще изтрие постовете ти. На всичкото отгоре линковете ти ще бъдат рипортнати за спам в рамките на няколко часа след първите ти публикации.

Да спамиш с темапостера по форуми не е съвсем безполезно начинание - ще ти остане удовлетворението да видиш как го правят братушките с хрумер, а и при повече късмет ще попаднеш на хубави картинки без гнусотии

Ако това добиче може да прави профили събери форуми с висок ПР и направи профили в тях без да постваш

Пробвай го на уордпрес спам. Идея си нямам как ще се справи, но при условие, че само на двойно по-висока цена си можел да си купиш последен модел Ферари не знам защо си взел Запорожец с въздушно охлаждане

м др имам чувството, че във времето си на спамер в ембрионална фаза и аз съм купил това нещо, трябва да го потърся из прашасалите ъгли на харда си
 
От: Re: Постване във форуми?

що не си взе един скрапебокс ами взе това ъъъ нещо

във форуми може да си спамиш като пич - естествено постът ти ще остане само в забравени от създателя си форуми пълни с всякакви видове п**но спам (да, всякакви видове). В другите за съжаление има една порода потребители - модераторите, която изобщо няма да уважи труда ти и незабавно ще изтрие постовете ти. На всичкото отгоре линковете ти ще бъдат рипортнати за спам в рамките на няколко часа след първите ти публикации.

Да спамиш с темапостера по форуми не е съвсем безполезно начинание - ще ти остане удовлетворението да видиш как го правят братушките с хрумер, а и при повече късмет ще попаднеш на хубави картинки без гнусотии

Ако това добиче може да прави профили събери форуми с висок ПР и направи профили в тях без да постваш

Пробвай го на уордпрес спам. Идея си нямам как ще се справи, но при условие, че само на двойно по-висока цена си можел да си купиш последен модел Ферари не знам защо си взел Запорожец с въздушно охлаждане

м др имам чувството, че във времето си на спамер в ембрионална фаза и аз съм купил това нещо, трябва да го потърся из прашасалите ъгли на харда си


Ха-ХА! Прави регове ... може би само от регистрацията ще се възползвам а пък ще спамя ръчно.
 
От: Re: Постване във форуми?

Ха-ХА! Прави регове ... може би само от регистрацията ще се възползвам а пък ще спамя ръчно.
Реално може да спамиш и със софта, той като регва поставя и линк, който е профилен, което реално върши работа, поне по последните ми наблюдения. И за съжаление този линк се води хубав, иначе нямаше конкуренцията в дадени ниши да имат предимно такива. Едно време за силна думичка излизаше даже профилен линк от голям форум, което ме навежда на мисълта, че може би още се брои за хубав линк. Вече зависи и колко такива линкове ще имаш и дали ще прекаляваш с това. Но ако питаш мен - прави го като истински потребител, както пишеш готини постове, бъдеш полезен. Така ако има релевантност между форумите, в които си и сайта, ще си набавиш и доста добър трафик.

Едно приятелче със сайт за хранителни добавки така постваше по нещо интересно всеки път, а линка му към ревю сайта за хранителни добавки седеше на 2 места - в подписа и в профилния линк. Похвали се, че има продажби от там. Все пак трафика му е таргетиран, да не говорим, че пише във форуми, в които потребителите вярват и се подитват преди да вземат решени за покупката си. А и най-малкото вече си помогнал с поста си, въпроса на време и стратегия е да почне да носи и положителни резултати под формата на продажби или друг вид действие.

Последния спам, който затвоти такъв форум беше този на пловдивския университет. Там поради слаба защита и администрация се стигна до затварянето му, защото все пак съдържанието определя и какво реално се случва в подобни сайтове.

Тук е идеалния пример за това как една добра статия с добра препратка може да докара качествен трафик. Препоръчвам го! Никога не правете нещо много спамарско, ако от това зависи както имиджа на бизнеса ви, така и неговото съществуване, защото рано или късно репортите ще дойдат. Правете го умно и целенасочено, без глупости.
 

Горе