Правене на пари

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
www.pravenenapari.com Искам да го продам на някой, просто не ми се занимава, а и ми трябват пари за домейни.

Имам само 4 публикации в него.

EDIT - ПРОДАДЕН !
 
Последно редактирано:
От: Правене на пари

За 4 публикации pr3 си е добре, явно има хляб в този сайт. Видях, че го хоства Гугъл - безплатен хостинг на Блогер ли ползва?
 
От: Правене на пари

За 4 публикации pr3 си е добре, явно има хляб в този сайт. Видях, че го хоства Гугъл - безплатен хостинг на Блогер ли ползва?

Ами да от блогер го хоствам :) Интерес ?

Вчера като постнах темата беше на 2-ро място :/
 
От: Правене на пари

... за да предугадя питанията тип "кво те интересува хостинга" ще отговоря, че ме интересува калкулирането на PR. А сайтовете, собственост на Гугъл, са нагодени към неговия алгоритъм (който само Гугъл си знае), съответно сайтовете на гугълски платформи тип ютуб, блогър etc. имат предимство спрямо останалите.
Та затова питам...
 
От: Правене на пари

за интереса - мисля все още, затова и питам :) в смисъл с тиренца между думите дали нямаше да е по-добре. за пари.бг - ясно, но моитепари и лудипари можеха да се изпреварят
 
От: Правене на пари

Не нямаше да те питам това спокс :) Чудя се обаче какви идеи да впиша още вътре и дали да не сложа такива , които са свързани с правенето на пари по интернет ?
 
От: Правене на пари

Има хляб в сайта със сигурност, просто аз съм малко ренде по отношение на безплатните блогове (частен случай). Колкото и да нямаш време, тури му още копипейст (само смени заглавията, заеби кво се пише относно чейнджа на параграфите) относно правене-на-пари и при следващия PR update го пусни, ще му вземеш десетократно повече, тъй като и българският пазар се развива.
 
От: Правене на пари

Я си кажи скайп-а братле пиши ми на ЛС ,че да изтрия после поста тука
 
Последно редактирано:
От: Правене на пари

За 4 публикации pr3 си е добре, явно има хляб в този сайт.



@Strana да ти кажа днеска аднах четвъртата публикация ,даже ей сега преди 15 мин, така че PR3 ми е даже само от 3 публикации.




А иначе @netsurfer не съм от София, но и ме разубедиха да го продавам за тези пари... Струват ми се ДОСТА малко. Сори :)
 
От: Правене на пари

Нишата е много важна, не само на теория, но и практическото приложение - четох скоро един от новите украински продавачи на трафик. И той беше на принципа "выбирай запросы с хорошим трафиком и тяни их, а траф продавай"

Пояснението е страхотно, а ако некой има проблеми с разбирането - ще го преведа. Такъв събмит гарантира R4 отсекъде :)
 
От: Правене на пари

@netsurfer бате нещо не ти върви със покупките, ама те и всичките бяха едни зле-та, че няма накъде...
 
От: Правене на пари

ПИЧОВЕ НЕ СЕ ПРАВИ ТАКА БИЗНЕС, ТОЗИ ФОРУМ МНОГО ЗАПАДНА НАПОСЛЕДЪК
Този форум направо скочи, ако ме питаш мен. Поне квото бях чел досега си беше някакво сборище на регионално ниво, в което се обсъждаха уебпрактики от късните години на миналия век.
Напоследък се появиха доста интересни мнения, дори видях и идеи в 4-5 поста.
 
От: От: Правене на пари

Хората се самозабравят вече
synthetic каза:
netsurfer каза:
Колко пари търсиш за сайта?

Кажи първо ти колко си готов да дадеш ;) ,но за 3-те публикации и ПР3 , сега вече с 4 публикации.. по малко от 500 няма да го пусна. Все пак дори не е разработен, а обира толкова "points" :)

Този форум направо скочи, ако ме питаш мен. Поне квото бях чел досега си беше някакво сборище на регионално ниво, в което се обсъждаха уебпрактики от късните години на миналия век.
Напоследък се появиха доста интересни мнения, дори видях и идеи в 4-5 поста.
хмм, аз пък като чета твоите постове и виждам колко разбираш ...
Явно е скочил след твоето присъединяване :)
 
От: Правене на пари

общо взето, да, напасват се събитията.
Чел съм го досега доста време да следя тукашния пазар, форумът си е добра негова картина. Напоследък обаче почнах и да участвам в него - следователно некой се развива - или форума, или аз, или сите :d
 
От: Правене на пари

ПИЧОВЕ НЕ СЕ ПРАВИ ТАКА БИЗНЕС, ТОЗИ ФОРУМ МНОГО ЗАПАДНА НАПОСЛЕДЪК ...
Не е западнал форумът, никога няма и да западне.... просто съществено нещо в бизнеса е бързата преценка и действието...
В последните дни изскочиха две оферти със занижени цени - тази на настоящта тема на синтетик и за магазичето на вецков....
Виждаш офертата, проверяваш, договаряш, купуваш... и това трябва да стане до час, когато отмине времето е нормално да се разсъхне работата.

КОгато видиш стока или бизнес модел, който се продава за 200 лева (примерно) и си казваш че би го закупил и за 400 - нормално и логично е да го купиш, а не да правиш "цигании" и да оферираш на 30 (ако мине)...
Това е от мен :wink:
 
От: Правене на пари

Tакамото радвам се, че мислиш така .. за темата и по - точно цената на сайта ми, която тогава обявих :)

Само не мога да разбера пичове как така вчера от 2-ро на 3-то място ми падна сайта за "правене на пари" ,а днес е на 1-во... Вярно, че сложих една нова публикация, ама пък за "пари" от 5-то място , сега съм на 7-мо... Някой би ли ми обяснил как точно индексира тоя бот на Г. :/
 
Последно редактирано:
От: Правене на пари

Някой ако все още се интересува от сайтчето да пише ;)
 

Горе