Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

uni-web

Well-Known Member
За пореден път се убеждавам, че новия алгоритъм не струва. :) То да бях търсил по домейн нямаше ме изкара така.

Тото печалба 99 от 100. :lol:


Не знам за вас аз не съм виждал такова гледайте докато не е сменил пак някой нещо, че цирка в гугъл явно е голям. ;)
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Няма нищо за чудене - това си е напълно нормално!
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

За пореден път се убеждавам, че новия алгоритъм не струва. :) То да бях търсил по домейн нямаше ме изкара така.

Тото печалба 99 от 100. :lol:



Не знам за вас аз не съм виждал такова гледайте докато не е сменил пак някой нещо, че цирка в гугъл явно е голям. ;)

Бравос.
С тази комбинация от български и английски и четири думи, щях да се учудя ако не те намери.
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Няма нищо за чудене - това си е напълно нормално!

Абе то нормално ако търсиш домейн. Ама това търсене не е по домейн. ;)

[video=youtube;Ynz1ZZ1pWZg]http://www.youtube.com/watch?v=Ynz1ZZ1pWZg[/video]
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Бравос.
С тази комбинация от български и английски и четири думи, щях да се учудя ако не те намери.

5-68 комбинации хайде намери го за фейса примерно?

 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Хм, това сравнение с facebook пък за какво беше.
Твоят сайт е популярен колкото фейса и има мн коментари и статии за него в нета ли??

Удари един танц на радостта па кво толкова...
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Хм, това сравнение с facebook пък за какво беше.

Сравнението е в гугъл аз нищо не сравнявам явно не си прочел какво съм писал още в първия пост!

Твоят сайт е популярен колкото фейса и има мн коментари и статии за него в нета ли??

Не не е и няма и да стане докато има хора като теб които предпочитат чуждите тикви от родните!

Удари един танц на радостта па кво толкова...

Танците ги удря гугъл аз съм стар за тях, отдавна съм се натанцувал за да започвам сега! ;)
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Бате, кво да ти кажа.
Слаб съм в обясненията и не знам дали ще ме разбереш правилно.
Да кажем, че знаеш как да си търсиш сайта, ама аз ако търся подобен сайт, дали ще го търся като тебе?
А ако търся фейса, няма ли да напиша на Гугльо "facebook" да търси, а?
Търсенето ти е преднамерено, а сравнението с фейса е неправилно!
Не знам дали ме разбра, ама нямам за цел да те обиждам или да се заяждам.
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Бате, кво да ти кажа.
Слаб съм в обясненията и не знам дали ще ме разбереш правилно.
Да кажем, че знаеш как да си търсиш сайта, ама аз ако търся подобен сайт, дали ще го търся като тебе?
А ако търся фейса, няма ли да напиша на Гугльо "facebook" да търси, а?
Търсенето ти е преднамерено, а сравнението с фейса е неправилно!
Не знам дали ме разбра, ама нямам за цел да те обиждам или да се заяждам.

Както казах по-горе не си ме разбрал, или поне не си ме разбрал правилно не се хваля с това което показвам, а се възмущавам иначе, и мен ако ме търсиш по бранд ще ме намериш, но ето ти един пример за търсене с включен бранд в който новият алгоритъм ми изкарва до топ 100 резултати само от моята социална мрежа, което за мен не е нормално. Сега по-ясно ли се изразих?
Не се конкурирам с никой, а и съм малък още да го правя, но факт е, че двете търсения говорят съвсем различно нещо.

Аз също не се заяждам а се възмущавам от простотиите които се показват в серпа!

Нормално е няколко два-три резултата да са от бранда, но целия топ 100 е ненормално.

Сега разбери ме и мен! ;)
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

Виж сега, аз тебе долу-горе те разбрах :rolleyes:, ама ти мене не.

Показваш резултати от търсене "Социална мрежа You Notepad", това търсене е много отсято, имам предвид, че е търсене от четири ключови думи в комбинация от bg и en.
Пробвай само да търсиш "You Notepad" https://www.google.bg/#hl=bg&output....,cf.osb&fp=2d9f80354a76d7b5&biw=1366&bih=683, има ли резултати на български???
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

За мен този резултат е лош и ще кажа защо.

Защото никой никъде не е споделял/линквал социалната мрежа и затова не излиза нищо различно освен домейна ти.
 
От: Превзех топ 100 - Такъв резултат не съм виждал!

За мен този резултат е лош и ще кажа защо.

Защото никой никъде не е споделял/линквал социалната мрежа и затова не излиза нищо различно освен домейна ти.

А аз за да те опровергая: http://www.majesticseo.com/reports/site-explorer/summary/younotepad.com

Въпреки, че не става въпрос за това колко е популярна мрежата ми или колко я харесват и т.н. вие май не четете какво съм писал.

Мрежата си е мрежа допада на повечето регистрирани в нея и си я посещават върши работа и на тях и на мен.

Не разбирам какво се забихте с сайта като самата тема е съвсем друга?
 

Горе